اخبار

مدیر کل کمیته امداد استان؛

پرداخت دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق امداد ولایت استان

پرداخت دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق امداد ولایت استان
مدیر کل کمیته امداد استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۲۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال، کارگشایی ومسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان پرداخت‌شده است.
هدایت صفری با بیان این مطلب افزود: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان زنجان فرصت‌های خوبی برای مددجویان تحت حمایت ونیازمندان جامعه خلق کرده است و امسال نیز با توجه به شرایط اقتصادی توجه به این امر را با جدیت، همت و تلاش مضاعف پیگیری می‌نماید.
 
صفری به وظیفه امداد گران به عنوان منظومه‌ای از کارگزاران نظام اسلامی اشاره کردو افزود:باید خط تخریبی دشمن رابشناسیم ودر مقابل آن بایستیم وبا تبیین خوب وکارکردعالی وبهره وری بالاخیران را برای سپرده گذاری درصندوق قرض الحسنه امداد ولایت تشویق وترغیب نماییم.
مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه دشمن همواره می‌خواهد کارایی نظام را کم اهمیت جلوه داده وجمهوری اسلامی را بی اعتبار نماید افزود: دوستداران نظام بایستی نقطه مقابل دشمنان حرکت کنند وبا حرکت جهادی وتفکر بسیجی رضایتمندی را در مخاطبین ایجاد کرده وکار مردم را در کمترین زمان وبا شفافیت بالا انجام دهند.
وی با تاکید براینکه کلید واژه بیانیه گام دوم انقلاب جهادی کار کردن است افزود: در سال رونق تولید و ورود به دهه پنجم انقلاب راهبرد‌ها را تبدیل به طرح برنامه وفعالیت کرده وموجبات ارتقاء بهره وری وبهبود مستمر را فراهم می‌آوریم.
صفری به فعالیت صندوق امداد ولایت استان اشاره کردو گفت: در مدت کمتر از دوماه توفیقات خوبی در صندوق حاصل شده که نتیجه آن پرداخت ۵۲۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال، کارگشایی و مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان است.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید