اخبار

پرداخت 522 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌ به مددجویان زنجانی

پرداخت 522 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌ به مددجویان زنجانی
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 522 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌، کارگشایی و مسکن به مددجویان کمیته امداد، توسط صندوق امداد ولایت استان پرداخت ‌شده است.
هدایت صفری  در جمع مجریان طرح‌های اشتغال اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم و قابل توجه کمیته امداد در حمایت از جامعه هدف اشتغالزایی برای آنها است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه سال گذشته در راستای اشتغالزایی مددجویان برای 2 هزار مددجو طرح اجرا شد، تصریح کرد: این مددجویان خودکفا شده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

وی با اشاره به اینکه در راستای اشتغالزایی مددجویان از ظرفیت خیرین و همچنین صندوق ولایت استان نیز بهره گرفته شده است، افزود: در همین راستا از ابتدای امسال تاکنون 522 فقر تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌، کارگشایی و مسکن به مددجویان کمیته امداد استان زنجان توسط صندوق امداد ولایت استان پرداخت ‌شده است.

صفری با بیان اینکه در حال حاضر 54 هزار و 961 نفر از خدمات مختلف کمیته امداد استان زنجان در بخش‌های مختلف بهره‌مندند، افزود: از برنامه‌های مهم کمیته امداد اشتغالزایی برای جامعه هدف و زمینه‌سازی برای استقلال اقتصادی و معیشتی گروه‌های مختلف مددجویی این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه سال گذشته با همکاری بانک‌های عامل و صندوق امداد ولایت 2 هزار و 402 فقره وام اشتغال با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد و 800 میلیون تومان پرداخت شده است، افزود: برای سال جدید نیز برنامه‌ریزی برای بیش از 4 هزار فرصت شغلی به شرط تامین منابع پیش‌بینی شده است.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید