اخبار

جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان برگزار شد
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های استانی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، دومین جلسه‌ی شورای هماهنگی ادارات تابعه‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ریاست محمدرضا یوسفی، مدیرکل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه‌ی وزارت تعاون، مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و اتاق اصناف در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

در این جلسه، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کمک‌های همکاران دستگاه‌های عضو شورا به مناطق سیل‌زده گفت: از ظرفیت دستگاه‌های این مجموعه در قالب اختصاص حقوق یک روز کارکنان و جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی برای ارسال به این مناطق استفاده شد.

یوسفی افزود: هم‌چنین کمک‌های نقدی در قالب خوراک و پوشاک به استان‌های آسیب‌دیده ارسال شد.

در ادامه‌ی جلسه، محمدرضا انصاری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ضمن ارائه‌ی گزارش از اقدامات صورت گرفته توسط کارکنان اداره آموزش فنی و حرفه‌ای برای همدردی با هموطنان آسیب‌دیده‌ی مناطق سیل‌زده گفت: همکاران واحد تأسیساتی اداره کل و کارآموزان مرکز شهید مفتح با کمک خیرین اتاق اصناف استان، سه دستگاه کانکس حمام سیار مشتمل بر ۱۸ باب حمام تهیه و برای ارسال به مناطق آسیب‌دیده آماده کرده‌اند که در همین‌جا از فعالیت چشم‌گیر آن‌ها تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان افزود: همکاران اداره و کارآموزان مرکز در این کار خداپسندانه انسان بودن را در کنار ماهر بودن آموختند و ثابت کردند که در کنار ماهر بودن، اخلاق حرفه‌ای و تبادل فکر و اندیشه لازمه‌ی موفقیت در کار می‌باشد.

و در پایان جلسه با اهدای هدایایی از همکاران پرتلاش و دلسوزی که در ساخت کانکس‌های سیار تلاش کرده بودند قدردانی به عمل آمد.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید