اخبار

۱۸ باب حمام به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان ارسال شد

۱۸ باب حمام به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان ارسال شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان خبر داد: ۱۸ باب حمام به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان ارسال شد

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا انصاری با بیان این خبر افزود:  به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان و اتاق اصناف استان، سه دستگاه کانکس، هر کدام شامل6 حمام سیار که جمعا ۱۸ باب حمام می‌باشد، به مناطق سیل‌زده‌ی استان‌های لرستان و خوزستان ارسال شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: این حمام‌ها با همکاری خیرین اتاق اصناف استان و همکاران‌ اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و کارآموزان مرکز شهید مفتح ساخته شده است.

محمدرضا انصاری با اشاره به مراحل ساخت کانکس‌ها گفت: کانکسها با تلاش و همت بخش غیردولتی، خیرین اتاق اصناف و با استفاده از ظرفیتهای مرکز مفتح، تکنسین‌ها و کارآموزان ماهر اداره کل در مدت  یک ماه ساخت شد.

وی افزود: با تلاش همکاران و خیرین توانستیم یکبار دیگر در پایتخت شور و شعور حسینی همت بلند مردم دلسوز را نشان دهیم.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: در کنار ارسال کانکسها، همکاران تکنسین و ماهر برای نصب و راه‌اندازی این حمام‌ها به مدت یک هفته در استانهای لرستان و خوزستان مستقر می‌شوند تا در حد توان امدادرسانی‌های لازم را انجام دهند.

در پایان انصاری گفت: همچنین اقلام و کمک‌های غیرنقدی جمع‌آوری شده توسط همکاران در اداره کل و مراکز فنی و حرفه‌ای استان از قبیل خوراک، پوشاک و لوازم بهداشتی بسته‌بندی شده و همراه کانکس‌ها به استانهای لرستان و خوزستان ارسال میشود.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید