اخبار

رشد 10 درصدی مراجعان سالمند به مراکز درمانی تامین اجتماعی در زنجان

رشد 10 درصدی مراجعان سالمند به مراکز درمانی تامین اجتماعی در زنجان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بیش از 162 هزار نفر از سالمندان در سال گذشته از خدمات درمانی سازمان بهره‌مند شده‌اند که نسبت به مدت زمان مشابه سال پیش از آن افزایش 10 درصدی یافته است.
به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان علی محمدی اظهار داشت: در سال 97 بیش از 162 هزار و 800 نفر از بیمه شدگان و بیماران سالمند بالای 65 سال از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در استان بهره‌مند شده‌اند.

مدیر درمان استان زنجان با اشاره به اجرای طرح تکریم سالمندان و پیشکسوتان افزود: طرح تکریم سالمندان بطور دقیق در همه مراکز درمانی استان در حال اجراست و افراد بالای 65 سال به محض ورود به هر یک از مراکز درمانی با عنوان تکریم سالمندان بدون نوبت ویزیت شده و تحت معالجه و درمان قرار می‌گیرند.

 محمدی رشد 10 درصدی مراجعین سالمند را در سال 97 نسبت به سال 96 اعلام کرد و افزود: بیش از 147 هزار و 900 بیمار سالمند در سال 96 از خدمات درمانی سازمان بهره‌مند شده بودند.

وی سالمندان و افراد پیشکسوت را نخبگان و خردمندان خواند و تصریح کرد: اجرای این طرح، بیانگر منزلت اجتماعی و شخصیت والای انسانی تجربه اندوزان و سالخوردگان است. 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان در پایان رعایت اخلاق و ادب و نزاکت اجتماعی در همه مراکز درمانی توسط کادر درمانی برای سالمندان را سرلوحه امور مدیریت درمان استان اعلام کرد و گفت: خوشبختانه طبق بررسی آماری از سال 93 تا 97 ، درصد رضایتمندی بیماران بستری در دو مراکز درمانی رشد چشمگیری داشته بطوریکه میانگین رضایت بیماران بستری در سال 93 بیش از 37.77 درصد بود که اینک به 06.90 درصد در سال97 رشد را نشان می‌دهد که این امر نمایانگر ارائه خدمات مطلوب از لحاظ کمی و کیفی در بیمارستانهاست.

۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید