اخبار

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان :

استفاده از فرصتها رمز توفیق است

استفاده از فرصتها رمز توفیق است
مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در اولین جلسه شورای اداری سال 98 رمز توفیق را استفاده از فرصتها خواند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمدرضا یوسفی در این جلسه ضمن تبریک 27 اردیبهشت آغاز هفته روابط عمومی و 3 خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت و پایداری و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی بیان داشت: شورای اداری فرصت مناسبی برای تشریک مساعی،‌تبادل اندیشه و نظر، پیشنهادات سازنده در جهت پیشبرد امور و اهداف سازمانی،‌ تاکیدبه انجام امور اولویت دار، طرح مسائل و مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع آنها ، طرح کارهای ابتکاری و ارائه تجربیات چندساله همکاران است.  

یوسفی بابیان این که در ابتدای سال جاری در برخی نقاط کشور با مسئله سیل روبرو بودیم گفت:جا دارد از همکاران این مجموعه جهت همدردی با هم وطنان آسیب دیده با قبول پرداخت یک روز حقوق خود در این امر خداپسندانه مشارکت کردند و نیز از حوزه هایی که در بسیج امکانات سایر دستگاهها ما را برای ارسال کمک ها به مناطق سیل زده یاری کردند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

یوسفی ضمن تاکید بر توجه به دو نعمت ارزشمند صحت و سلامت و امنیت که مغفول واقع شده اند گفت:  ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای پاک کردن زنگارهای وجودمان است چرا که این امر قطعا مارا در امور اجتماعی و خانوادگی بیمه خواهد کرد.

یوسفی با اشاره به مأموریت فرمانداران شامل مراقبت از تعداد واحدهای تولیدی فعال، ارتقای وضعیت تولیدی فعال شهرستان با استفاده از کمترین ظرفیت خود، اعلام اسامی واحدهای راکد جهت احیا شدن، ابلاغ واحدهای تملک‌شده توسط شبکه‌های بانکی، مراقبت در واحدهای مشکل‌دار و بحرانی تکمیل واحدهایی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد و واگذاری طرح‌های نیمه‌تمام و تکمیل‌شده و آماده بهره‌برداری به بخش خصوصی است ، تاکید کرد:‌ در خصوص لیست واحدهای تولیدی فعال هر شهرستان به تفکیک کارگر  تمام روسا محور این کار و وظیفه ای که محول شده را جدی بگیرند و تهیه و تکمیل این لیست و ارسال اطلاعات آن به کارگروه ویژه رسیدگی به واحدهای مشکل دار را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و در  دفاتر کاری این موارد نصب العین شود.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رمز توفیق را استفاده از فرصتها خواند و عنوان کرد: باید به شاخص های عمومی و اختصاصی توجه ویژه داشته باشیم تا انشاا.. رتبه اول کشور را کسب نماییم .

وی همچنین بر بر رعایت نظم و انظباط در تمام سطوح کاری و احترام به جلسات با حضور به موقع و با اطلاعات کامل و دقیق تاکید کرد .

یوسفی در ادامه گفت : برنامه های پیش بینی شده برای سال 98 بسیار مهم است و خواستار اهتمام جدی در راستای اجرایی نمودن برنامه های پیش رو از سوی کلیه همکاران شد . بحث صیانت از نیروی کار نیز از سایر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید