اخبار

اهتمام مسؤولان حل مشکلات روغن نباتی جهان است

اهتمام مسؤولان حل مشکلات روغن نباتی جهان است
مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اذعان به بخشی از مشکلات کارخانه روغن نباتی جهان گفت: اهتمام مسؤولان حل مشکلات روغن نباتی جهان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی کریمی گفت: چند مسئله وجود دارد که روغن نباتی جهان را دچار مشکل کرده است که یکی از آنها مواد اولیه است.

علی کریمی با اشاره به اینکه بحث تحریم و تهیه مواد اولیه موجب بروز برخی از مشکلات شده است، گفت: این امر اذعان مسؤولان کارخانه است.

وی همچنین درباره سایر مشکلات موجود در کارخانه از جمله عدم پرداخت حق و حقوق کارگران گفت: پیش از این نیز این مشکلات وجود داشته است و طبق شکایات کارگران، مراجع حل اختلاف اداره کار به این موضوع رسیدگی کرده‌اند.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه برخی از کارگران حتی رای قطعی را نیز دریافت کرده و آن را اجرایی کرده‌اند، گفت: هم اکنون نیز اگر شکایتی از سوی کارگران باشد، اداره کار در اسرع وقت رسیدگی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آماری از پرونده‌های رسیده در این حوزه نداریم، اضافه کرد: اما آنچه مسلم است اداره کار پیگیر حقوق کارگران و رسیدگی به آنها است.

کریمی همچنین درباره سایر مشکلات کارخانه نیز گفت: بخشی از مشکلات که مربوط به پیگیری حقوق کارگران است، توسط اداره کار پیگیری می‌شود، اما بحث تامین مواد اولیه و مباحث مربوط به تولید به سازمان صمت مربوط است.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: جدا از مشکلاتی که کارخانه دارد، همه مقامات استانی پیگیر مشکلات روغن نباتی جهان و رسیدگی به آن و سرپا ماندن کارخانه برای جلوگیری از بیکاری کارگران هستند.

۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید