اخبار

پیام مدیرکل تعاون،‌کارو رفاه اجتماعی استان زنجان بمناسبت روز قدس

پیام مدیرکل تعاون،‌کارو رفاه اجتماعی استان زنجان  بمناسبت روز قدس
مدیرکل تعاون،‌کارو رفاه اجتماعی استان زنجان در پیامی ضمن گرامیداشت روز قدس از جامعه کار و تلاش برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در پیام خود آورده است:

روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آن‌ها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهزکنیم.                                                                                     حضرت امام خمینی رحمه‌الله

یوسفی با اشاره به این که مقام معظم رهبری مدظله العالی در بیانات روشنگرشان، روز جهانی قدس را روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز و روز اعلام مخالفت امت اسلامی با ظلم و بی‌عدالتی صهیونیست‌ها و حامیان‌شان دانسته اند گفت: ایستادگی، حفظ وحدت، همبستگی و یکپارچگی ملت‌های مسلمان نه تنها رژیم ضدبشری اسرائیل بلکه  تمام دشمنان اسلام را ناکام و نابود می سازد و کسی که پیروز خواهد شد قطعا امت مسلمان همیشه در صحنه است.

 

محمد رضا یوسفی بیان داشت: خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه آحاد مردم در آستانه روز جهانی قدس، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت خواهد کرد.

 

 

 

۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید