اخبار

بازدید یوسفی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدابنده

بازدید یوسفی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدابنده
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید محمد رضا یوسفی از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدابنده خبر داد .

رسول احدی گفت:  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  در سفری یک روزه به شهرستان خدابنده ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان اداره این شهرستان  بر تلاش و تعامل بیشتر در راستای خدمت رسانی مطلوب و سریع به مردم تاکید کرد .

 

یوسفی در این دیدار اظهار داشت : خدمت به مردم و کاستن از مشکلات و دغدغه‌های ایشان فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی است و مدیران اجرایی همیشه باید این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل های موجود در این شهرستان و همچنین جذب نیروهای خلاق و جوان بومی از سوی مسئولین تأکید نمود و گفت: این شهرستان با داشتن تاریخ کهن، در سال‌های اخیر با توجه به رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه بخصوص در زمینه رشد و توسعه آموزش در تمامی زمینه‌ها حضور بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی روندی رو به رشد پیدا کرده است.

یوسفی ادامه داد: امیدواریم در سال مزین به نام رونق تولید با همت تک تک تلاشگران سخت کوش این شهرستان تاریخی شاهد رونق و رشد اقتصادی بیش از پیش این شهرستان باشیم.

در ادامه مسایل و مشکلات کاری و اداری شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و یوسفی دستورات اکیدی در جهت رفع مشکلات مطروحه صادر نمود.

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید