اخبار

4 هزار و 500 مددجوی زنجانی صاحب شغل می‌شوند

4 هزار و 500 مددجوی زنجانی صاحب شغل می‌شوند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: در سال رونق تولید 4 هزار و 500 مددجوی زنجانی صاحب شغل شده و خودکفا می‌شوند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس هدایت صفری  اظهار کرد: از اولویت‌های اصلی کمیته امداد استان زنجان در سال «رونق تولید» در کنار مردمی کردن فرآیند فقرزدایی‌ و توسعه فعالیت‌های اشتغالزایی این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه فعالیت‌های اشتغالزایی کمیته امداد با راهبرد توانمندسازی و استقلال اقتصادی و معیشتی گروه‌های مختلف مددجویی این نهاد انجام می‌شود، افزود: با همین نگاه جشن توانمندی و خودکفایی 2 هزار و 300 مددجوی کمیته در سال گذشته برگزار شد.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده امسال نیز 4 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد خواهد شد.

صفری با اشاره به اینکه این میزان اشتغالزایی از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال و کاریابی برای مددجویان خواهد بود، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری مجموعه استانی و کمک خیرین این مهم محقق شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در ادامه به توسعه فعالیت‌های کمیته امداد استان زنجان در حوزه مشارکت‌های مردمی از طریق ایجاد و توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های مراکز نیکوکاری اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم با توسعه این مراکز فقرزدایی کرده و زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم سازیم.

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید