اخبار

ساخت واحدهای مسکونی مهر در زنجان با پیشرفت خوبی در حال اجرا است.

ساخت واحدهای مسکونی مهر در زنجان با پیشرفت خوبی در حال اجرا است.
موسی متوسلین، امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 2 هزار واحد مسکونی مهر در استان زنجان در حال اجرا است. .
موسی متوسلین، امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 2 هزار واحد مسکونی مهر در استان زنجان در حال اجرا است.
وی با بیان اینکه بانک‌ها در ارائه تسهیلات همکاری خوبی با مسکن مهر داشته‌اند، اظهار داشت: ساخت واحدهای مسکونی مهر در زنجان با پیشرفت خوبی در حال اجرا است.
مدیر کل تعاون استان زنجان با تقدیر از حمایت‌های استاندار و مسئولان استان در زمینه ساخت واحدهای مسکونی مهر افزود: امیدواریم با توجه به پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکونی تا پایان سال جاری شاهد واگذاری این واحدها به واجدان شرایط باشیم.
وی با اشاره به اینکه طرح مسکن مهر در شهرستان خرمدره با ساخت 84 آغاز به کار کرده است افزود: مشکلی در این زمینه وجود ندارد و امیدواریم در سال جاری این طرح به پایان برسد.
متوسلین در ادامه با اشاره به ساخت واحدهای مسکونی مهر در نقاط مختلف استان افزود: در حال حاضر و در شهرستان ابهر 160 واحد مسکونی مهر در حال اجرا است.
وی با اشاره به اینکه در شهر سلطانیه نیز 83 واحد مسکونی مهر در حال اجرا است، گفت: در شهر هیدج 44 واحد و در شهر سجاس نیز 26 واحد مسکونی مهر در حال ساخت است.
مدیر کل تعاون استان زنجان اجرای طرح مسکن در سایر شهرستان‌ها را نیز موفق اعلام کرد و گفت: در شهر قیدار زمین به تعاونی مسکن مهر تحویل داده شده که با مساعدت‌های انجام شده با اداره اوقاف شاهد تحویل 27 واحد مسکونی در قالب مسکن مهر به اعضای واجد شرایط خواهیم بود.
وی توجه و حمایت مسئولان استان و مدیریت خوب این طرح را از جمله عوامل پیشرفت خوب این طرح‌ها در استان اعلام کرد و افزود: امیدواریم با تلاشی که در بین مسئولان استان وجود دارد شاهد پیشرفت خوب این واحدها در استان باشیم
۱۶ شهریور ۱۳۸۸ ۱۲:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید