اخبار

افزایش بهره وری واحد های تولیدی نیازمند ارتقای امنیت شغلی کارگران

افزایش بهره وری واحد های تولیدی نیازمند ارتقای امنیت شغلی کارگران
رئیس واحد هماهنگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه گفت: افزایش بهره وری واحد های تولیدی نیازمند ارتقای امنیت شغلی و فکری کارگران است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حمیدرضا افشاری در دومین جلسه کمیسیون امنیت کارگری شهرستان سلطانیه که به ریاست دکتر انصاری معاون فرماندار سلطانیه و با حضور اعضای دستگاه های عضواین کمسیون برگزار گردید ضمن مرور آخرین وضعیت مشکلات کارگری، بر اهمیت کمیسیون کارگری تاکید کرد و به تشریح مسائل و مشکلات جامعه کارگری واحد های تولیدی پرداخت.

وی در این جلسه عنوان کرد: برای افزایش امنیت شغلی و فکری  کارگران تلاش مضاعف داریم و سعی می کنیم با بازرسی و نظارت دقیق تشکیل پرونده های شکوائیه در هیات تشخیص و شورای حل اختلاف را کاهش دهیم که کارگران بدون استرس به کار و تولید مشغول باشند.

 همچنین در ادامه  جلسه در مورد مطالبات و معوقات مزدی کارگران گنبد سلطانیه ، شرکت پیمانکاری راهداری مهد سازه نوین و شرکت معدن سنگ آهن جهان نمو گزارش ارائه و مقرر شد کارفرمایان هر چه سریعتر نسبت به پرداخت مطالبات کارگران و مشکلات کارگری اقدامات لازم را انجام دهند .

 

۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید