اخبار

ثبت‌نام 320 تعاونی در جشنواره‌ تعاونی‌ها

ثبت‌نام 320 تعاونی در جشنواره‌ تعاونی‌ها
معاون امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از ثبت‌نام 320 تعاونی در جشنواره‌ تعاونی‌ها خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که آمار ثبت‌نامی‌ها رشد بالایی نسبت به سال قبل داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی پاکمنش اظهار کرد: چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر با هدف دستیابی به توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه، معرفی توانمندی‌های بخش تعاون در زنجان برگزار می‌شود.

معاون امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه جشنواره تعاونی‌های برتر هر سال همزمان با هفته تعاون برگزار می‌شود، اضافه کرد: تاکنون 320 تعاونی در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سال قبل پس از پایان مهلت جشنواره در مجموع 330 تعاونی در جشنواره ثبت‌نام کرده بودند، گفت: با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام در این جشنواره تا دهم تیرماه است، پیش‌بینی می‌کنیم که آمار ثبت‌نامی‌ها رشد بالایی نسبت به سال قبل داشته باشد.

پاکمنش با اشاره به اینکه این جشنواره برای تعاونی‌ها با گرایش‌های مختلفی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: تعاونی‌های خدماتی، سهامی عام، مرزنشینان، کشاورزی، صنعتی، معدنی و اتحادیه‌های تعاونی، صنایع دستی، فرش دستباف، بنیاد تعاون و کارآفرینی، اتاق تعاون، تولیدکنندگان، تامین نیاز مصرف‌کنندگان، تامین نیاز صنوف توزیعی، تامین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری و دانش بنیان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

معاون امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین آماری از تعداد تعاونی‌های استان ارائه کرد و افزود: در حال حاضر بیش از یک هزار و 400 تعاونی در استان زنجان فعال است.

۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید