اخبار

بازنشسته و از کار افتاده نمونه در زنجان انتخاب می شوند

بازنشسته و از کار افتاده نمونه در زنجان انتخاب می شوند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: هجدهمین دوره انتخاب بازنشسته، همسربازمانده، ازکارافتاده کلی نمونه همزمان در سراسر کشور در این استان نیز برگزار می شود

دکتر علی محمدی افزود: تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران (از کار افتاده کلی‌- همسر بازمانده) اعم از زن و مرد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی مشمول این طرح خواهند بود.

این مسئول، شاخص‌ها و درصد امتیازات معیارهای انتخاب هیجد همین دوره را کارآفرینی و ایجاد اشتغال در دوران بازنشستگی در جامعه، داشتن سابقه پرداخت حق بیمه قطعی و واقعی، ارائه پیشنهادها و تجربیات مؤثر به حوزه‌های ذیربط اجرایی، اعلام کرد و گفت: پییشرفت های تحصیلی در دوران بازنشستگی: ابتدایی و غیره تدریس در مراکز دانشگاهی، داشتن سابقه ایثارگری، تربیت فرزندان شایسته، مشارکت در امور عام المنفعه و خیریه‌ها از دیگر شاخص‌های تعیین شده است.

محمدی افزود: منتخبین سنوات گذشته، چنانچه تمایل به شرکت مجدد در طرح مزبور را داشته باشند، باید نسبت به ارائه مستندات جدید، ذکر و اعلام تغییرات بوجود آمده در زمینه شاخص‌های مدنظر را داشته باشند.

به گفته محمدی، انتخاب یا عدم انتخاب افراد موصوف منوط به تشخیص اعضای کمیته ستادی است و در صورت کسب شرایط مساوی میان دو نفر، اولویت انتخاب با فردی است که در سال یا سال‌های گذشته به عنوان نمونه انتخاب نشده باشد.

وی اضافه کرد: ثبت نام ‬ آغاز‬ شده و افراد مشمول می‌توانند تا روز پنجشنبه ۲۰‌/۴‌/۹۸ مستندات خود را به یکی از مراکز درمانی تأمین اجتماعی در سطح استان و یا به واحد روابط عمومی ستاد مدیریت درمان استان واقع در ۴ راه دانشسرا تحویل و رسید دریافت کنند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان ادامه داد: زمان برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان همزمان با فرارسیدن روز ۲۵ ذی الحجه (پنجم شهریور ماه) سال جاری اعلام شده و بازنشستگان و مستمری بگیران می‌توانند در صورت واجد شرایط بودن با تکمیل و تحویل فرم اطلاعات و مشخصات و ارائه مدارک و مستندات لازم از جمله (کپی صفحات شناسنامه، صفحه اول دفترچه درمان تأمین اجتماعی، آخرین حکم بازنشستگی و ارائه توضیحات ضروری حداکثر در یک برگ A۴) به یکی از مراکز درمانی استان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۶/۴/۹۸ تحویل داده و در این فراخوان شرکت نمایند.
وی خاطر نشان کرد: معیارهای انتخاب کارگران بازنشستگان، همسران بازمانده و از کار افتاده کلی و همکاران بازنشسته نمونه در سال ۹۸ می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانی www.dzanjan.tamin.ir مراجعه و اطلاعات بیشتری را کسب کنند.

هم اکنون ۲ بیمارستان، یک پلی کلینیک و چهار درمانگاه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده فعالیت می‌کنند.

۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید