اخبار

در کمیته اشتغال شهرستان خدابنده مطرح شد:

در کمیته اشتغال شهرستان خدابنده مطرح شد:
توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان خدابنده با گسترش اقامت گاه های بوم گردی

سرپرست فرمانداری شهرستان خدابنده گسترش اقامت گاه های بوم گردی، جذب گردشگران و ارتقاء فرهنگ توریستی را یکی از راه های مؤثر و کارآمد در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این شهرستان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، دکتر ایوب بیگدلی ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به وسعت این شهرستان و ترکیب جمعیتی آن که روستا نشینی بیشتر از شهرنشینی و دارای سبک زندگی سنتی می باشد، احیاء و تقویت سبک زنگی موجود و مهارت آموزی و آموزش های فنی و حرفه ای را برای روستاییان ضروری دانست.

 وی با تأکید بر اهمیت طرح های بزرگ و اشتغالزای کارشناسی شده و دارای توجیه اقتصادی، تسهیلات خوداشتغالی (زیر 500 میلیون ریال) را که همراه با تسهیل در پرداخت و نظارت مؤثر و مستمر در اجرا باشد را یکی از راه های توفیق در این زمینه برشمرد.

بیگدلی در ادامه به موقعیت توریستی و گردشگری شهرستان خدابنده اشاره نمود و گسترش اقامت گاه های بوم گردی، جذب گردشگران و ارتقاء فرهنگ توریستی را یکی از راه های مؤثر و کارآمد در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و به تبع آن بهبود وضعیت اشتغال این شهرستان دانست.

 سرپرست فرمانداری شهرستان خدابنده در پایان از تلاش و همکاری بانک ها و دستگاه های اجرایی در پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تقدیر و تشکر نمود .

۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید