اخبار

حضور نماینده اداره کل بازرسی در ادارات یک فرصت میباشد

حضور نماینده اداره کل  بازرسی در ادارات یک فرصت میباشد
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: حضورو ارائه مشاوره های نماینده اداره کل بازرسی در ادارات یک فرصت است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در دیداربا مدیرکل بازرسی استان که با حضور شورای معاونین اداره کل متبوع برگزار شد اظهارداشت: از حضور نماینده اداره کل بازرسی در اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استقابل میکنیم و این حضور را یک فرصت میدانیم

وی اظهار کرد: تلاش میکنیم با شفافیت در مسیر و محور قانون حرکت کنیم و این تنها راهی است که می‌تواند ما را به موفقیت برساند و غیر از این هر راهی ما را از اهداف عالی و رسیدن به قله‌های عزت و اقتدار دور خواهد کرد.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی  استان زنجان  بیان کرد: جامعه ما و قانون اساسی مبتنی بر اصل دین الهی، امامت، ولایت و کرامت انسانی بنا شده واگر در این مسیر قدم برداریم قطع یقین جامعه‌ای سالم و عاری از آسیب خواهیم داشت.

 

وی فلسفه وجودی بازرسی‌ها را کمک به ارتقا کیفیت عملکرد، بهره وری و خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات احتمالی استانها دانست و گفت تلاش عموم همکاران در این اداره کل، انجام وظایف محوله سازمانی و خدمت رسانی به مردم  به صورت مطلوب در همه ابعاد است و کارکنان این اداره کل در تحقق اهداف و پیش بینی‌های برنامه عملکردی در تمام بخشهای اداره کل تلاش می‌کنند

در ادامه مدیر‌کل سازمان بازرسی استان زنجان با اشاره بر تکالیف و نظارت‌هایی که بر عهده سازمان است، گفت: این کار به دو طریق انجام می شود، یک شیوه برنامه سازمانی و دیگری رسیدگی به شکایات نسبت به دستگاه‌های اجرایی است که توسط همکاران رسیدگی می شود.

 

شعبانی با اشاره به وظایف این سازمان گفت: طبق اصل 174 قانون اساسی و ماده‌ یک تشکیل سازمان بازرسی تکالیفی بر عهده سازمان بازرسی قرار داده شده است که به عنوان حسن جریان نظارت و امور و اجرایی صحیح قوانین در دستگاه‌های اداری برای اجرای صحیح تکالیف بر عهده این سازمان است.

وی در رابطه با نظارت بر دستگاه‌های اجرایی گفت: امسال در بخش برنامه‌های بازرسی برای استقرار بازرس در 22 دستگاه مصوبه وجود دارد که در دستور کار قرار گرفته‌ است.

‌شعبانی با اشاره به بازرسی در دستگاه‌های اجرایی افزود: مدت زمان بازرسی در دستگاه‌ها نسبت به حجم کار و وسعت دستگاه معمولا یک تا دو ماه مستقر می‌شود که در آن مدت عملیات‌های اداری چهار ساله گذشته را با قانون تطبیق و گزارش نهایی آن را به سازمان ارسال می‌کنند.

 

مدیرکل بازرسی استان زنجان گفت: تلاش و فعالیت این اداره کل در جهت قانونمندی و قانونمداری دستگاه های اجرایی است و در این خصوص به دنبال مچ گیری نیست.

.

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید