اخبار

بازگشت واحدهای تعطیل به چرخه تولید و احیا فرصت های شغلی

بازگشت واحدهای تعطیل به چرخه تولید و احیا فرصت های شغلی
مدیر کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در بازدید از واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان خرم دره عنوان کرد: با راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی تعطیل و بازگشت آن ها به چرخه تولید تعداد قابل توجهی فرصت شغلی احیاء شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمد رضا یوسفی به همراه  مدیران کل دستگاههای عضو شورای هماهنگی تابعه وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی از تعدادی از واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان خرم دره بازدید کرد. 

مدیر کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید عنوان کرد: با راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی تعطیل و بازگشت آن ها به چرخه تولید تعداد قابل توجهی فرصت شغلی احیاء شده است.

یوسفی با بیان این که در شهرستان خرم دره تعدادی از واحدهای تولیدی صنعتی سالیان سال تعطیل و بلا تکلیف بودند و با بخشودگی جرایم بیمه ای از رکود خارج و شروع به فعالیت نمودند گفت: از جمله این واحدها شرکت چینی نور است که با هماهنگی‌ و همکاری فرماندار شهرستان خرم‌دره، سازمان امور مالیاتی، تامین اجتماعی، بانک‌های عامل و .. از ۱۵ فروردین سال ۱۳۹۶ آغاز بکار نمود و به چرخه تولید بازگشته است.

یوسفی و مدیران کل دستگاههای عضو شورای هماهنگی تابعه وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی همچنین از شرکت تعاونی صنایع چوبی باب علی و کارخانه تولید لوازم یکبار مصرف پزشکی هوراطب خرم دره بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه ها پرداختند.

گفتنی است: شرکت چینی نور که از بزرگترین واحدهای تولیدی پس از شرکت مینو در خرم‌دره است، روزانه 10 هزارقطعه انواع چینی تولید می کند و 120 هزارقطعه ازاین تولیدات به کشورهای دیگر صادرمی شود.

شایان ذکر است کارخانه تولید لوازم یکبار مصرف پزشکی هوراطب خرم دره با 560  نفر پرسنل مشغول فعالیت است.

 

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید