اخبار

کارآفرینی حلقه مفقوده در تولید

کارآفرینی حلقه مفقوده در تولید
مدیرکل اداره کل تعاون، رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:‌کارآفرینی حلقه مفقوده در تولید است.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری موج رسا; محمدرضا یوسفی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه از سال 85 جشنواره کارآفرینی در سطح کشور برگزار می‌شود که تاکنون 12 جشنواره توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است افزود: با این جشنواره کارآفرینان در سطوح ملی و کشوری به جامعه هدف معرفی میشوند.

وی ابراز کرد: به طور تقریبی تاکنون بالغ بر 3 هزار نفر در سطح استانی و 140 کارآفرین برتر ملی در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از بخش صنعت و معدن و کشاورزی و هچنین خدمات انتخاب و معرفی شده است.

مدیرکل اداره کل تعاون، رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: یکی از دستاوردهای مهمی که از برگزار جشنواره‌ها حاصل شده بحث تشکیل کانون کارآفرینان در استانها است که با حضور کارآفرینان برتر استانی و ملی فرآیند برگزاری جشنواره‌ها انتخاب شده که و با نهاد‌های اجرایی به عنوان اتاق فکر این نهادها همکاری می‌کنند.

وی بیان کرد: از این افراد می‌توان در زمینه توسعه فرهنگ کارآفرینی نیز می توان استفاده کرد که در حال حاضر این اتفاق می افتد.

یوسفی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره‌های کارآفرینی افزود: ترویج و توسعه فرهنگ کار آفرینی و همچنان خلاقیت و نوآوری و همچنین شناسایی و معرفی کارآفرینان برتر به عنوان الگو به آحاد جامعه به ویژه جوانان از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره‌ها است.

وی خاطر نشان کرد: براساس زمانبندی صورت گرفته تا پایان تیرماه کارفرمایان واحد‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان بدون محدودیت اعم از واحدهای خرد کوچک و متوسط و همچنین بزرگ که قبل از سال 93 تاسیس شدند می‌توانند در تا پایان تیرماه از طریق سامانه www.karafarinanebartar.ir نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم‌ها و ثبت مستندات خود اقدام کنند.

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید