اخبار

اعتمادسازی و امید در جامعه تقویت شود

اعتمادسازی و امید در جامعه تقویت شود
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اعتمادسازی و امید باید در جامعه تقویت شود.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، سجاد اجاقلو  در اولین نشست انجمن‌های اسلامی در محل تبلیغات اسلامی استان زنجان افزود: مشکلات جامعه ایران فن و تکنیک نیست بلکه مشکل فرهنگی است که هیچ‌وقت متوجه این نشدیم و باید روی آن کار شود.

وی اظهار کرد: برخی مواقع مشکلات اقتصادی برجسته می‌شود و باید به عمق آن رفت و ابتدا باید مردم به سطحی از فرهنگ برسند که خود جامعه را بسازند.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی  استان زنجان کار فرهنگی را یک کار بسیار سخت اعلام کرد و گفت: ارتقای فرهنگ جامعه نیاز به مدیریت دارد و باید اعتقادات و نگرش مردم تغییر کند که این هم کار بسیار سختی است.

اجاقلو با بیان اینکه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان زنجان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی است، افزود: انجمن‌های اسلامی باید به سمت انجام کارهای فرهنگی بروند و در هر محله‌ای کارهای فرهنگی را بر اساس اولویت انجام دهند.

وی به برنامه‌های اداره تعاون در قالب انجمن‌ها ی اسلامی اشاره کرد و گفت: گسترش فرهنگ شایسته و الگوی ایرانی اسلامی، مسئولیت‌پذیری، گسترش اخلاق کار و انضباط و اخلاق، افزایش سرمایه‌های اجتماعی، تقویت ورزش در محیط‌های کارگری با رویکرد فرهنگی خواهد بود و باید انجمن‌های اسلامی به این موارد رود پیدا کنند.

مسئول انجمن اسلامی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: عمده کاری که می‌توانیم انجام بدهیم این است که در این شرایط امروز اعتمادسازی و امید در جامعه تقویت شود.

اجاقلو گفت: باید افزایش اعتماد، حس تعلق به حکومت و دولت مدنظر قرار گیرد و توجه به تقویت کارهای فرهنگی باعث رفع بسیاری از مشکلات جامعه می‌شود.

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید