اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته تامین اجتماعی

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته  تامین اجتماعی
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان طی پیامی هفته تامین اجتماعی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی  به مناسبت هفته تامین اجتماعی و به پاس تلاش و خدمات ارزنده تلاشگران عرصه تامین اجتماعی استان زنجان در راستای اهداف، رسالت و برنامه های وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی تقدیر وتشکر نمود.         
در متن این پیام تبریک آمده است :

با توجه به این که مبارزه با فقر و نابرابری های اقتصادی از اهداف مهم حکومت اسلامی است،‌هدف غایی تامین اجتماعی بازتوزیع عادلانه درآمدها در جهت رفع نیازهای همه افراد و کاهش فاصله طبقاتی در جامعه است.

سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگترین مؤسسه اجتماعی و اقتصادی کشور و پرچمدار صنعت بیمه در کشور با بیش از نیم قرن سابقه در جهت خدمت صادقانه به جامعه کار وتلاش که آینده خویش را در گرو تدبیر این سازمان خدمات رسان می بینند،‌ رسالت خویش را به درستی بجا آورده است .

19 تا 25 تیرماه که به عنوان هفته تامین اجتماعی نامگذاری شده فرصتی است تا مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشگران عرصه تامین اجتماعی که با اهداف و افکار متعالی در راستای حمایت اقشار مختلف جامعه به ویژه کارگران، کارفرمایان و مستمری‌بگیران خدمت رسانی می کنند، اعلام دارم .

 بدینوسیله از سوی خود و به نیابت از خانواده بزرگ تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هفته تامین اجتماعی را خدمت مدیریت و پرسنل خدوم اداره کل تامین اجتماعی استان صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم.

 ان شاء الله در پرتو عنایت خاصه حضرت حق در جهت تحقق اهداف متعالی نظام با همفکری ، هم سویی ، تعامل ، تفاهم و تبادل نظرات و تجربیات سازنده بیش از پیش بهبود رفاه اجتماعی برای بندگان خدا را فراهم آورید.

 

۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید