اخبار

زنجان در ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر رتبه پنجم کشور را دارد

زنجان در ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر رتبه پنجم کشور را دارد
مدیرامور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از ثبت نام 453 شرکت تعاونی در استان در چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر و کسب رتبه پنجم کشوری خبر داد
.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،علی پاک منش با بیان این خبر افزود: ثبت نام از تعاونی‌های برتر جهت حضور در چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر کشور از ۸ خرداد آغاز و تا دهم تیرماه پایان یافت و از بین یک هزار و 163شرکت تعاونی فعال و در حال بهره برداری در استان تعداد 453 تعاونی موفق به ثبت نام در این رقابت شدند.

         
پاک منش با بیان این که  12هزار نفر شاغل در بخش تعاون استان داریم گفت: زنجان دارنده بزرگترین تعاونی ها در بخش توزیع اقلام دارویی، قطعه ساز خودرو، انبار گندم و  ..است که این مهم نشان از ظرفیت بالای بخش تعاون استان زنجان دارد.

پاک منش  در خصوص کیفیت ثبت نام تعاونی‌ها اظهار نمود: درصد تعاونی های ثبت نام  شده به تعاونی های فعال و اجد شرایط ثبت نام  در سامانه جشنواره 59  است که به لحاظ رتبه بندی استان ها، زنجان رتبه 5 و از نظر تکمیل مدارک شرکت های ثبت نام کننده رتبه اول کشور را دارد. 


وی ادامه داد: ۲۱ هزار شرکت‌ تعاونی با معیار۳ سال سابقه، فعال و در حال بهره برداری، با بیلان مالی مثبت از آغاز سال ۹۵ ، تاکنون در سطح کشور در سامانه ثبت نام نموده اند.

مدیرامور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: بیشترین ثبت نام تعاونی ها در گرایش های کشاورزی با 170  تعاونی، خدماتی 96 تعاونی و صنعتی 75 تعاونی و سایر گرایش ها 112 تعاونی بوده است. داوری جشنواره پس از پایان ثبت نام انجام خواهد شد و برترین تعاونی های استانی در گرایش های مختلف مشخص، معرفی  و در شهریور ماه جاری همزمان با هفته تعاون از آنها تجلیل خواهد شد.

شایان ذکر است: جشنوار تعاونی برتر امسال در هفته تعاون از 9 تا 15 شهریور ماه برگزار می شود و تعاونی ها، اتحادیه ها، اتاق های تعاون و بانک های توسعه تعاون می توانستند در23 گرایش کشاورزی، صنعتی، تامین نیاز مصرف کنندگان، تامین نیاز تولید کنندگان، تامین نیاز صنوف خدماتی، تامین نیاز صنوف توزیعی، فرش دستباف، صنایع دستی، دهیاری ها، اتحادیه های تعاونی، خدماتی، اتاق تعاون، بنیاد توسعه تعاون و کارآفرینی، زنان، مرزنشینان، معدنی، عمرانی، اعتبار، مسکن، سهامی عام، فراگیر ملی، حمل و نقل و دانش بنیان با مراجعه به سامانه تعاونی برتر در این جشنواره ثبت نام کنند.

           

 

۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید