اخبار

جلسه توجیهی بازرسی ادواری از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

جلسه توجیهی بازرسی ادواری از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه توجیهی بازرسی ادواری از عملکرد این اداره کل با حضور نمایندگان معاونت های تخصصی وزارت متبوع خبر داد.

رسول احدی با بیان این خبر افزود: در نخستین روز از حضور بازرسان وزارت متبوع در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان جلسه توجهی بازرسی ادواری از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار و برنامه کاری گروه بازرسی طبق جدول زمانبندی توسط کارشناس دفتر مدیریت عملکرد و سرپرست گروه بازرسی  اعلام  گردید.

در ابتدای جلسه روحانی، مدیر امور پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن خوش آمدگویی و تقدیر و تشکر از حضور گروه ارزیاب وزارت متبوع در این مجموعه بیان داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طی سالهای اخیر با توجه به ارزیابی های صورت گرفته در بحث شاخص های عمومی و اختصاصی و همچنین فضای عمومی و حقوق شهروندی عملکرد چشمگیر و سیرصعودی داشته است.

کاظم ذبیحی، کارشناس دفتر مدیریت عملکرد و سرپرست گروه بازرسی با بیان این که مبنای بازرسی ها، بر اساس چک لیست تعیین شده شرح وظایف، برنامه های دارای اولویت معاونتها،‌امور تفویض شده به استانها، وضعیت برون سپاری ها و بررسی کیفی فعالیتهاست افزود: از جمله مهمترین اهداف بازرسی دستگیری و کمک به مدیران استانها، آموزش حین ماموریت و انتقال تجربه دوسویه است و قصد داریم با همکاری یکدیگر نقاط قوت خود را تقویت و نارسایی های موجود احصاء و به دنبال رفع آن باشیم.

ذبیحی ادامه داد: رویکرد مچ گیری به نتیجه ای نخواهد رسید و باید اثربخشی داشته باشیم.

وی بااشاره به این که یکی از اهداف و سیاستهای وزیر محترم در حوزه کاری شفافیت است ما نیز در این مسیر شفافیت را با رویکرد نتیجه محور دنبال خواهیم کرد.

سرپرست گروه بازرسی با تاکید بر این که هر اقدامی که برای اصلاح نارسایی ها و ساختار انجام میدهیم باید منتج به رضایت ارباب رجوع شود افزود:‌با بهره مندی از برخی ابزارها باید راندمان بهتری از دستگاهها بگیریم و بایستی موازی کاری حذف شود و هر چه سریعتر به سمت تحقق دولت الکترونیکی شدن حرکت نماییم.

کاظم ذبیحی، کارشناس دفتر مدیریت عملکرد و سرپرست گروه بازرسی عنوان کرد : در بازه بازرسی کل سال 97 و 3 ماهه نخست 98 را رصد خواهیم کرد.

ذبیحی در ادامه به ارائه برنامه کاری در طول هفته جاری پرداخت و در پایان اعضاء تیم بازرسی وزارت متبوع و همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید