اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

مبنای کار ما قانون است

مبنای کار ما قانون است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: مبنای کار ما قانون است و در چارچوب سیاست ها و برنامه های وزارت متبوع عمل می کنیم.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در جلسه جمع بندی نتایج ارزیابی بازرسی ادواری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که با حضور معاون دفتر ارزیابی عملکرد، تیم بازرسی و نمایندگان معاونت های تخصصی وزارت متبوع برگزار شد عنوان کرد: هدف ارزیابی عملکرد در واقع بهینه سازی فرآینده ها و عملکرد و ارتقاء جایگاه دستگاه های اجرایی می باشد .

یوسفی به تعدد وظایف کاری و مسئولیت های واگذار شده به افراد با توجه به محدودیت منابع انسانی در استان اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: ارائه راهکار برای حل مسئله کمبود نیروی انسانی که جزء چالشهای استانی محسوب می شود مورد خواست ما و سایر استانهاست.

یوسفی در ادامه گفت:  از فرصت حضور نمایندگان اعزامی از وزارت متبوع در جهت اصلاح فرآیندها استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان این که مبنای کار ما قانون است افزود: با توجه به این که سلامت اداری و شفافیت دو موضوع مورد تاکید مقام عالی وزارت است ما نیز در چارچوب سیاست ها و برنامه های وزارت متبوع و بر طبق قانون کار رسالت خویش را بجا می آوریم.

لطفی معاون  دفتر ارزیابی عملکرد وزارت متبوع هدف از انجام بازرسی های ادواری را در درجه اول شناسایی نقاط قوت دستگاه ها دانست و عنوان کرد: ما سعی داریم با ایجاد تعامل دوسویه، به بهبود عملکرد ها و رفع نقایص احتمالی کمک کنیم.

لطفی همچنین افزود:  بازرسی های میدانی جهت تطبیق عملکرد با بخشنامه ها و پیش بینی هاست و ملاک رتبه بندی استانها بر اساس برنامه های بالادستی، برنامه ششم توسعه ، سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و منویات مقام عالی وزارت است.

لطفی مباحث مربوط به اشتغال، رفاه اجتماعی و رفع فقر مطلق را به عنوان مهمترین جهت گیری دولت خواند و گفت:  هماهنگی و یکپارچگی درون سازمانی و هم افزایی دستگاه های تابعه در استانها می تواند در تحقق این مهم بسیار موثر باشد .

وی اشاره ای نیز به بحث انگیزه و نقش موثر آن در انجام امور محوله کرد و گفت: دلیل بی انگیزگی کارکنان آسیب شناسی  و از انگیزه در جهت انجام رویه ها استفاده خواهد شد.

معاون  دفتر ارزیابی عملکرد وزارت متبوع در ادامه تاکید کرد: مستند سازی اقدامات و عملکرد اداره کل جهت ارائه برای ارزیابی ها از حساسیت های وزارت متبوع می باشد.

در ادامه جلسه جمع بندی نتایج ارزیابی بازرسی ادواری، نمایندگان اعزامی وزارت متبوع نقاط قوت و ضعف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان را ارائه و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید