اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

کمیته عفاف و حجاب

کمیته عفاف و حجاب
سرپرست امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری کمیته عفاف و حجاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سجاد اجاقلو ، در خصوص اهمیت رعایت عفاف و حجاب و نقش آن در ارتقاء بهره وری و فرهنگ کار در محیط های کار و تلاش و نیز اجرای برنامه ها ی 10 گانه ترویج  عفاف و حجاب مطالبی را مطرح و عنوان کرد: اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان زنجان در سال های گذشته  در خصوص ترویج عفاف و حجاب عملکرد خوبی داشته و موفق به کسب رتبه اول در بین کلیه دستگاههای استان شده است.

 

در این جلسه  اعضاء حاضر نظرات خود را در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی جهت اجرای برنامه ها ی ترویج  عفاف و حجاب ویژه کارکنان، خانواده های آنان و مراجعین در سال 1398 ارائه نمودند.

گفتنی است برنامه های درون سازمانی و ترویج عفاف وحجاب  مجموعه ای از برنامه ها و اقدامات است که تمامی وزارت خانه ها ، سازمان ها، ادارات و نهادها برای ترویج، تبلیغ، معرفت افزایی و نهادینه سازی فرهنگ اصیل و متعالی ایرانی و اسلامی در حوزه ی حجاب و عفاف ، نسبت به تحقق آن برنامه ریزی و اقدام می کنند.

به همین منظور و با توجه به برنامه ششم دستورالعمل ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دستگاههای اجرایی مبنی بر فضاسازی وتبلیغات محیطی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اقدام به برپایی نمایشگاهی با همین موضوع جهت بازدید همکاران مجموعه نمود.

۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید