اخبار

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان:

۱۷۶۲ کارگاه تولیدی در زنجان از طرح بخشودگی جرایم استفاده کردند

۱۷۶۲ کارگاه تولیدی در زنجان از طرح بخشودگی جرایم استفاده کردند
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: طی سال‌های ۹۶ و ۹۷، هزار و ۷۶۲ کارگاه تولیدی از طرح بخشودگی جرایم در استان زنجان استفاده کردند.

مسعود علیاری   به بخشودگی جرائم واحدهای تولیدی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای کار فرمایان خوش حساب در راستای کمک به بهبود فضای کسب و کار طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ اجرا می‌شود.

وی اظهار کرد: در سال گذشته ۶۶۷ کارگاه تولیدی با ۳۳۲ میلیارد تومان بدهی مشمول جرایم بخشودگی شد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: امسال هم برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال سازمان تأمین اجتماعی استان نسبت به حمایت از واحدهای تولیدی برنامه‌ریزی کرده است.

علیاری تاکید کرد: در مجموع طی سالهای ۹۶ و ۹۷ نیز هزار و ۷۶۲ کارگاه تولیدی از طرح بخشودگی جرایم در استان زنجان استفاده کردند.

وی گفت: همچنین در سال جاری واحدهای تولیدی که بدهی داشتند در سامانه بخشودگی جرائم از تاریخ ۱۰ اردیبهشت تا ۱۰ تیر ثبت‌نام کردند و سازمان در حال بررسی است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: طرح بخشودگی جرائم بیمه برای واحدهای تولیدی خوش‌حساب است ولی برای واحدهایی هم که مشکل داشتند شرایط فراهم شده است.

علیاری تصریح کرد: خوشبختانه استان زنجان به نسبت میزان بدهی کارگاه‌ها بیشترین سود را داشته و کارفرمایان از اجرای این طرح بسیار راضی هستند.

وی گفت: بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش‌حساب فرصت خوبی برای افزایش فعالیت کارگاه‌های تولیدی و تثبیت اشتغال استان است.

۵ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید