اخبار

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره  کارآفرینان برتر
رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مهلت ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سال 98-97 استان زنجان تا 20 مردادماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سیده‌معصومه موسوی عنوان کرد؛ آن دسته از کارآفرینان و فعالین اقتصادی استان از جمله واحدهای تولیدی پررشد از حیث، اشتغالزایی و حجم بالای معاملات ، که تا کنون موفق به ثبت‌نام در این جشنواره نشده‌اند می‌توانند به سایت اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و از مهلت باقی مانده  استفاده کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی اظهار داشت: تولیدکنندگان عزیز استان در مهلت تعیین شده می‌توانند همه اطلاعات و فناوری‌های نوین خود را در بخشهای مختلف صنعتی، خدماتی و کشاورزی در سایت مربوطه ثبت کنند.

موسوی گفت: برای انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر استان در مرحله استانی کمیته داوران مرکب از کارآفرینان برتر، اساتید برجسته و افراد مجرب و مطلع در حوزه کارآفرینی ،به بررسی درخواست‌های واصله خواهند پرداخت.پس از بررسی مستندات و ارزیابی طرح‌های واجد شرایط و کسب حد نصاب امتیازات به جشنواره معرفی خواهند شد.

رئیس اداره توسعه کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریـح کرد: در این ارزیـابی‌ها فناوری نوین ،ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، افزایش ظرفیت و توان تولید ، حفاظت از محیط زیست ، فروش عملیاتی و افزایش صادرات مورد بررسی قرار می گیرد.

 

۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید