اخبار

استاندار زنجان:

دولت همه توان خود را برای اشتغال زایی بکار گرفته است

دولت همه توان خود را برای اشتغال زایی بکار گرفته است
استاندار زنجان با بیان اینکه حضور اعضای کابینه و مدیران ملی در استان، نتایج بسیار خوبی داشته است، تصریح کرد: دولت در سطح ملی و استانی تمام تلاش خود را برای ایجاد و تثبیت اشتغال به کار گرفته است.


فتح‌الله حقیقی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان برگزار شد با بیان اینکه در راستای پیگیری و رفع موانع و مشکلات موجود در واحدهای تولیدی استان تا کنون با مدیران عامل اکثر بانک‌های کشور، دیدار و رایزنی های متعددی انجام شده است، افزود: تعامل و همکاری مناسبی بین کارگروه تسهیل و و رفع موانع تولید و بانک‌ها در سطح ملی و استانی وجود داشته و بانک ها نیز تا حد امکان برای رفع مشکلات واحدها مساعدت کرده‌اند.

وی افزود: در سایه همین تعامل و تلاش کارگروه، ۶ واحد تولیدی مهم و موثر در اشتغال و کیفیت کالا طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

حقیقی خاطرنشان کرد: مشکلات و موانع موجود در واحدهای تولیدی تا حد امکان، پیگیری و رفع شده است.

حقیقی اظهار داشت: علاوه بر افتتاح واحدهای تولیدی، چند واحد تعطیل نیز به مرحله‌ای رسیده که می‌توانند دوباره به چرخه تولید بازگردند.

وی تاکید کرد: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع استان از جمله استفاده کارفرمایان از بخشودگی جرایم تامین اجتماعی، رفع مشکل مالیاتی برخی واحدهای تولیدی، تعیین تکلیف حساب ذخیره ارزی و همچنین آزمون دوره‌های تخصصی برای مدیران فنی واحدهای مونتاژ و طراحی آسانسور باید در موعد مقرر اجرایی شوند.

حقیقی گفت: مسائل مربوط به طرح توسعه واحدها، الحاق زمین‌های جدید و درخواست تسهیلات نیز با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه پیگیری و رفع شده و در صورت نیاز جهت پیگیری از مسئولان ملی، اعلام شود.
۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید