اخبار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان تاکید کرد:

ضرورت توجه به محور های تاثیر گذار بر رونق تولید

ضرورت توجه به محور های تاثیر گذار بر رونق تولید
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان درنشست با مدیر مجتمع شرکت کالسیمین بر ضرورت توجه به محور های تاثیر گذار بر رونق تولید تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، جمال الدین مرادی در  نشستی که به منظور بررسی آخرین وضعیت شرکت کالسیمین با مدیر مجتمع  شرکت مذکور داشت با بیان این که یکی از رسالت ها و اهداف اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی صیانت از نیروی کار و حفظ اشتغال موجود می باشد افزود: در همین  راستا از مدیریت پرتلاش شرکت کالسیمین خواستاریم تمام اهتمام خویش را به کار گیرند و از هرگونه تعدیل نیرو اجتناب ورزند.

مرادی ادامه داد:در مسیر تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری با نام رونق تولید نامگذاری شده  ضروری است به محور های تاثیر گذار بر رونق تولید توجه ویژه تری شود.

پیشکاری، مدیرمجتمع شرکت کالسیمین اظهار داشت: با تلاش و همت مضاعف همکاران در پی ایجاد شرایطی مطلوب تر جهت ارتقاء فناوری و توسعه پایدار در کالسیمین می باشیم.

پیشکاری در خصوص جایگاه شرکت کالسیمین در صنعت روی ایران گفت:

تولید روی در جهان در سال 2018 به 13710 هزار تن رسیده است که در این میان ایران با تولید 190 هزار تن حدود یک درصد تولید روی در جهان را در اختیار دارد. شرکت کالسیمین به تنهایی با تولید 31743 تن شمش روی در سال مالی منتهی به 97/12/29 حدود 17 درصد از کل شمش روی کشور را تولید کرده است.

محصولات شرکت کالسیمین شمش روی، کنسانتره سرب، کنسانتره روی خام و کنسانتره روی پخته است.

 

 

۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید