اخبار

اصلی‌ترین راهبرد توسعه بخش تعاون در کشور فرهنگ ‌سازی تعاون است.

اصلی‌ترین راهبرد توسعه بخش تعاون در کشور فرهنگ ‌سازی تعاون  است.
مدیرکل تعاون استان زنجان باحضور درجلسه شورای شهر زنجان اظهار داشت : در گذشته به دلیل عدم اطلاع‌رسانی مناسب آحاد مردم اطلاعات کمتری در این زمینه داشتند

سید موسی متوسلین با بیان اینکه اطلاع‌رسانی مناسب در بخش تعاون یکی از ارکان توسعه در این زمینه است، افزود: تعاون باید بیش از بیش به مردم شناسانده شود تا شاهد حضور مردم در بخش‌های مختلف تعاون باشیم.
مدیرکل تعاون استان زنجان در ادامه با تاکید بر این مطلب که اداره کل تعاون هم اکنون بستری مناسب برای فعالیت مردم در بخش‌های مختلف مهیا کرده است، بیان داشت: علاوه بر گسترش و آشنایی مردم زمینه‌ساز رشد و شکوفایی بخش تعاون را فراهم می‌سازد.
متوسلین افزایش توانمندی‌ تعاونی‌ها را از جمله برنامه‌ها برای پیشبرد کیفت آنها در این زمینه برشمرد و خاطرنشان کرد: برنامه ویژه‌ای برای توانمندسازی و بالا بردن دانش و توانایی‌هایی تعاونی‌ها در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه تاسیس تعاونی نخبگان یکی از فعالیت‌های مناسب در این زمینه است، گفت: در همه زمینه‌ها و از ظرفیت‌ها می‌توان برای توسعه روز افزون بخش تعاون استفاده کرد.
مدیرکل تعاون استان زنجان در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر امتیازات ویژه‌ای برای فعالیت در بخش تعاون در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: تاکنون بخش تعاون فعالیت خوبی در جامعه نداشته است که در این زمینه برنامه‌های مناسبی برای مشارکت بیش از بیش اعضای تعاونی‌های فراهم شده است.

۱۹ شهریور ۱۳۸۸ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید