اخبار

توسط مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان صورت گرفت:

بازدید از شرکت کریستال و شیشه زنگان پارس سلطانیه

بازدید از شرکت کریستال  و شیشه زنگان پارس سلطانیه
مدیر روابط کار اداره کل متبوع از شرکت های کریستال و شیشه زنگان پارس بازدیدکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان کریمی هدف از این بازدید ها را بررسی فعالیت و توانمند سازی این شرکت ها و شناسایی نقاط ضعف و ارائه راهکار های کاربردی برای توسعه و تقویت این مجموعه ها جهت ایجاد اشتغال پایدار برشمرد .

کریمی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت مجتمع شرکت کریستال به جهت تهیه لباسهای ایمنی به بهترین نحو ممکن جهت کارگران این مجموعه و ساماندهی صورت گرفته،  بر رعایت بیش از پیش ایمنی و بهداشت کارگران تاکید کرد.

در ادامه افشاری، سرپرست واحد هماهنگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه نیز در این بازدید خواستار اتمام هر چه سریعتر واحد نمازخانه برای کارگران شرکت کریستال شد و  در خصوص مباحثی از جمله تاسیس تشکل های کارگری، مشاوره لازم جهت حذف مشاغل سخت و زیان آور، مشاوره روابط کار و افزایش اشتغال موجود و برخی موارد قابل پیگیری به گفتگو پرداختند.

شایان ذکر است: بر اساس اعلام نهادهای رسمی استان ، بیش از 29 واحد تولیدی استان که در سال های گذشته به دلایل مختلفی تعطیل شده بودند و یا به صورت نیمه تعطیل و با حداقل ظرفیت در حال فعالیت بودند، به صورت کامل راه اندازی شده و به چرخه تولید باز گشته اند. یکی از واحدهایی که در این مدت تعطیل بود و با حمایت های صورت گرفته به روند تولید بازگشت،  می توان به شرکت کریستال اشاره کرد. شرکت کریستال که در سال 1362 تاسیس شده و در سه دهه گذشته، نقش بزرگی در تولید و عرضه شیشه صنعتی و بلور خانگی در کشور و استان داشته است، به دلایل مختلفی تعطیل شده بود که این واحد نیز مجدداً احیا شد و به روند تولید بازگشت.

 

۱۰ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید