اخبار

بازدید از امکانات و فضاهای ورزشی شرکت مینوی خرمدره

بازدید از امکانات و فضاهای ورزشی شرکت مینوی خرمدره
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد: بازدید اعضای کمیته بررسی تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده از امکانات و فضاهای ورزشی شرکت مینوی خرمدره

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سجاد اوجاقلو با بیان این خبر افزود: اعضای کمیته مذکور جهت بررسی اسناد و مدارک مربوط به هزینه های ورزشی در شرکت مینو حضور یافتند و  ضمن بررسی های لازم در این خصوص ، از شرکت مینو بابت هزینه برای ورزش کارگران و ایجاد نشاط برای پرسنل قدردانی کردند.

اوجاقلو  عنوان کرد:  شرکت صنعتی مینوی خرمدره جزو واحدهای پیشرو در گسترش فرهنگ ورزش در شهرستان خرمدره و استان است و  در این زمینه اقدامات مؤثری از جمله ساخت فضاهای ورزشی استاندارد، خریداری دستگاه های ورزشی و حفظ و نگهداری زمین چمن را انجام داده است. اعضای کمیته بررسی پس از بررسی اسناد از فضاهای ورزشی شرکت مینو بازدید کردند.

لازم به توضیح است طبق قانون « تبصره 2 ماده ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده» چنانچه واحدهای تولیدی در راستای ایجاد نشاط برای ورزش پرسنل خود هزینه نمایند با تأیید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، می تواند از 10 درصد از مالیات بر ارزش افزوده معاف شود.

 

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید