اخبار

پرداخت یک هزار و 754 فقره وام کارگشایی در زنجان

پرداخت یک هزار و 754 فقره وام کارگشایی در زنجان
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: امسال یک هزار و 754 فقره وام کارگشایی با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد و 88 میلیون تومان به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان پرداخت شده است.

هدایت صفری  اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که کمیته امداد استان زنجان در حمایت از جامعه هدف انجام می‌دهد، توانمندسازی و خودکفایی آنهاست.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه در راستای تأمین استقلال مالی جامعه هدف و همچنین رفع نیازهای آنها نسبت به پرداخت وام کارگشایی اقدام می‌شود، تصریح کرد: پرداخت این وام‌ها تأثیر بسزایی در حل مشکلات مددجویان داشته است.

وی با اشاره به اینکه مشارکت خیرین تاثیر بسزایی در حل مشکلات مددجویان داشته است، اضافه کرد: در این راستا بیش از 42 هزار حساب بانکی در صندوق امداد ولایت شعبه زنجان افتتاح شده است.

صفری با بیان اینکه هدف از فعالیت این صندوق کمک به نیازمندان و توانمندسازی محرومان است، گفت: جذب منابع و سپرده‌گذاری از اهداف مهم صندوق امداد ولایت است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و 754  فقره وام کارگشایی با اعتباری بالغ 8 میلیارد و 88 میلیون تومان به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه از دیگر اقدامات کمیته امداد در راستای بهره‌گیری از ظرفیت خیرین استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری است، اضافه کرد: برنامه‌ریزی شده است که تا پایان سال 110 مرکز نیکوکاری در زنجان افتتاح شود.

صفری با اشاره به اینکه تاکنون مجوز 53 مرکز صادر شده است، اضافه کرد: در  چهار ماهه نخست سال‌جاری بیش از 46 میلیارد ریال از طریق مراکز نیکوکاری برای کمک به نیازمندان جمع‌آوری و بین آنها توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به ظرفیت بالای مساجد در راستای کمک به نیازمندان بیان کرد: با ایجاد مراکز نیکوکاری معیشت مردم با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی و با همت خیران با محوریت مساجد در خانه خدا سامان پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده در مراکز نیکوکاری با نظارت کمیته امداد در بین نیازمندان محل توزیع می‌شود

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید