اخبار

سرانه ایتام زنجانی به 481 هزار تومان افزایش یافت

سرانه ایتام زنجانی به 481 هزار تومان افزایش یافت
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه تعداد حامیان همکار با این نهاد 14 هزار نفر است، گفت: با همت این حامیان سرانه ایتام در استان به ۴۸۱ هزار تومان افزایش یافته است.

 

هدایت صفری  اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در راستای حمایت بهتر از مددجویان این نهاد از ظرفیت خیرین بهره می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به طرح‌های مشارکتی متعدد این نهاد برای استفاده از ظرفیت خیرین گفت: قطعا مشارکت و حضور فعالانه خیرین تأثیر بسزایی در توانمندسازی و خودکفایی جامعه هدف داشته است.

وی از توانمندسازی 2 هزار مددجوی زنجانی در سال قبل خبر داد و اضافه کرد: برنامه کمیته امداد ایجاد اشتغال برای 4 هزار مددجو در سال‌جاری است.

صفری تصریح کرد: مجموع وام‌های پرداخت شده صندوق امداد ولایت استان زنجان به مددجویان در سال‌جاری  143 فقره تسهیلات اشتغال و خودکفایی با مبلغ یک میلیارد و 945 میلیون تومان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان همچنین گزارشی از حامیان همکار با این نهاد ارائه کرد و افزود: هم اکنون بیش از یک هزار و ۲۰۰ یتیم و بیش از یک هزار و ۷۰۰ فرزند  محسنین زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان هستند.

وی با اشاره به اینکه تعداد حامیان همکار با این نهاد 14 هزار نفر است، اضافه کرد: با همت این حامیان سرانه ایتام در استان زنجان به ۴۸۱ هزار تومان و سرانه محسنین هم به ۲۳۵ هزار تومان افزایش‌ یافته است.

۱۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید