اخبار

حجم سرمایه‌گذاری واحدهای تولیدی در زنجان به ۲۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد

حجم سرمایه‌گذاری واحدهای تولیدی در زنجان به ۲۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد
استاندار زنجان با بیان اینکه طی هشت ماه گذشته در این استان اقدامات مختلفی انجام شده است، گفت: امسال با وجود مشکلات اقتصادی کشور حجم سرمایه‌گذاری افتتاح شده منهای واحدهای کوچک و خرد بالای ۲ هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان است در حالیکه این رقم طی سال‌های ۹۶ و ۹۷، به ترتیب هزار و ۱۰۰ میلیارد و هزار میلیارد تومان بود.

 

فتح الله حقیقی روز چهارشنبه  در نشست با شماری از بانوان دستگاه‌های اجرایی استان افزود: مهرانه (انجمن حمایت از بیماران سرطانی) یکی از نمادهای همیاری مردم این استان در امر مشارکت برای درمان بیماران است و طی آمار اعلام شده شهروندان زنجانی ماهانه ۷۰۰ میلیون تومان به حساب این انجمن واریز می کنند.

وی اضافه کرد:به کمک خیران میانگین پرداختی برای مددجویان کمیته امداد این استان سه ونیم برابر میانگین کشوری است که این قدام ارزشمند اوج عظمت و بزرگی زنجانی ها را  در سطح کشور نشان می دهد.

حقیقی علاقه مردم این استان به لحاظ استفاده از کالاهای داخلی رتبه دوم کشوری را کسب کرده اند ادامه داد: این موضوع بیانگر اعتقاد شهروندان زنجانی به منویات رهبری در حوزه های مختلف به ویژه استفاده از کالاهای تولید داخل است.

وی یادآورشد: فعالیت های مختلف عمرانی در استان از قبیل طرح سبزه میدان به عنوان مرکز تاریخی، فرهنگی، دینی و اجتماعی که مدت ۴۰ سال مسکوت مانده بود در دست انجام است.

وی، طرح توسعه بیمارستان خیری  ۴۲۰ تختخوابی ولیعصر(عج) را از دیگر اقدامات این استان برای خدمات رسانی مطلوب به مردم ذکر کرد و گفت: شهرداری از دریافت  ۱۰۰ میلیارد تومان به عوارض این طرح برای شتاب بخشی به اجرای آن صرفنظر کرد و اجرای آن از یکماه گذشته آغاز شده این در حالی است که برای خرید هر تخت تخصصی و فوق تخصصی ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است.

۱۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید