اخبار

اجرای طرح مشوق های بیمه کارفرمایی و تحرک بخشی به بازار کار

اجرای طرح مشوق های بیمه کارفرمایی و تحرک بخشی به بازار کار
سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مشوق های بیمه کارفرمایی را طرحی در جهت تحرک بخشی به بازار کار کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، بهزاد پرویزی در جلسه تبیین طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی و مشوق های بیمه ای کارفرمایی که با حضور روسا و اعضاءاتحادیه ها ی صنفی شهرستان خرمدره برگزار شد  بیان داشت:  دوره کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی یک فرصت مناسب برای کارفرمایان و دانش آموختگان دانشگاهی در جهت افزایش قابلیت جذب و اشتغال و همچنین کاهش هزینه بکارگماری نیروی کار برای کارفرما می باشد.

وی افزود : دوره کاروزی یک زمینه بسیار مناسب برای ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب و کار برای دانش آموختگان می باشد و زمینه ساز انتقال دانش از دانش آموختگان به کارگاههای تولیدی می باشد .

سپس پرویزی طرح مشوق های بیمه  کارفرمایی را طرحی در جهت تحرک بخشی به بازار کار کشور حمایت از کارفرمایان و کارآفرینان و ایجاد اشتغال از طریق ترغیب و تشویق کارفرمایان کارگاههای تولیدی و خدماتی به استفاده از نیروی کار جدید دانست و گفت با توجه به مشکلات پیش روی کارفرمایان استفاده از مزایای این طرح می تواند در روند روبه بهبود صنوف موثر باشد.   

 

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید