اخبار

کارآموز فنی و حرفه‌ای زنجانی به مسابقات جهانی مهارت روسیه راه یافت

کارآموز فنی و حرفه‌ای زنجانی به مسابقات جهانی مهارت روسیه راه یافت
- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: کارآموز جوان فنی و حرفه ای این استان به مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۹ کازان روسیه راه یافت.


محمدرضا انصاری  افزود: حسین نصیری، به عنوان ۱۰ نفر برتر کشور در کارآموزی صنایع خودرو امروز/ ۲۲ مرداد/ به چهل و پنجمین دوره مسابقات جهانی مهارت در رشته فناوری اتومبیل در کازان روسیه اعزام شد.

وی یادآورشد: نصیری جوان ۲۲ ساله نخبه و از توانمندترین افراد در رشته خود است که آموزش‌های لازم را در محیط واقعی، به صورت استاد شاگردی و غیررسمی فرا گرفته است.

انصاری تاکید کرد: مهدی چرمی نیز به عنوان استادِ نصیری، از افراد توانمند در این زمینه محسوب می‌شود که به معنی واقعی علم را با عمل تلفیق کرده است.

وی بابیان اینکه چرمی به عنوان استاد ۳۵ ساله‌ی نصیری، در خودروهای به‌روز دنیا صاحبنظر است، تصریح کرد: مسابقات جهانی مهارت روسیه اوایل شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان همچنین در بازید از ایرنای مرکز زنجان بابیان اینکه ظرفیت و توانمندی‌های خبرگزاری جمهوری اسلامی بسیار بالا است، افزود: با استفاده از این ظرفیت و با تعامل و همکاری می‌توان بسیاری از مشکلات کنونی جامعه را حل کرد.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید