اخبار

رئیس کانون کار آفرینان استان زنجان:

زنجان جزو استان برتر کشور در حوزه شاخص های کارآفرینی است

زنجان جزو استان برتر کشور در حوزه شاخص های کارآفرینی است
رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان با اشاره به اینکه ارائه مشاوره به متقاضیان کارآفرینی اقدام مهم کانون است گفت: استان زنجان از حیث شاخص های مرتبط با کارآفرینی جزو استان برتر کشور است.
 

یوسفی‌اصل  به فعالیت کانون کارآفرینان در استان اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات این کانون ارائه مشاوره به افرادی که متقاضی ایجاد کار آفرینی هستند و همچنین ایده‌های خلاقانه را پرورش داده و روی آن سرمایه‌گذاری کنیم.

رئیس کانون کار آفرینان استان زنجان تصریح کرد: از سال ۸۶ بحث کارآفرینی در ایران مطرح شده وبه تبع در استان زنجان هم شش سال است که این کانون ایجاد شده است. 

یوسفی اصل بر حمایت از تولیدکنندگان برای کمک به اقتصاد کشور و اشتغالزایی تاکید کرد و افزود: در کشورهای دیگر تسهیلات بسیار خوبی به سرمایه‌گذاران پرداخت می شود و باید در ایران هم این چنین باشد. 

رئیس کانون کار آفرینان استان زنجان گفت: دلیل استقرار ما در یک فضای دانشگاهی و پارک علم و فناوری این بوده که ایده‌های برتر را به بحث کارآفرینی نزدیک کنیم.

یوسفی اصل تصریح کرد: نهادینه کردن کار آفرینی در مدارس ، انتخاب و شناسایی کارآفرینان برتر، تئوری کردن تدریس در دانشگاه‌ها و تمهیدات لازم برای تجاری سازی طرح‌ها و تسهیل در ارتباطات از جمله اقدامات این کانون است. 

وی با اشاره به اینکه برد تولیدات ما از عراق و افغانستان بیشتر نمی‌رود، گفت: تولیدات خوبی داریم ولی دولت دست و پای تولید کننده را بسته است.

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید