اخبار

بهره‌برداری از ۵۰۳ طرح با اعتبار 3 هزار و ۴۴۹ میلیارد ریال در زنجان

بهره‌برداری از ۵۰۳ طرح با اعتبار 3 هزار و ۴۴۹ میلیارد ریال در زنجان
رئیس ستاد اجرایی بزرگداشت هفته دولت در استان زنجان از بهره‌برداری از ۵۰۳ طرح با اعتبار 3 هزار و ۴۴۹ میلیارد ریال در این استان طی هفته دولت خبرداد.

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان؛ امیر مرزبان در جلسه ستاد اجرایی بزرگداشت هفته دولت در استان اظهار کرد: در نمایشگاهی که به مناسبت هفته دولت دایر می‌شود، ۸۴ غرفه برای ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان بر پا می‌شود.

وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا به جای نمایش نمادین خدمات و اقدامات، به صورت واقعی نیز به مراجعان و شهروندان در این غرفه‌ها خدمات ارائه دهند.

مرزبان افزود: لازم است دستگاه‌های اجرایی استان دو اقدام شاخص و ویژه خود در قالب بنر، برای اطلاع رسانی به مردم در معرض دید بازدید کنندگان از نمایشگاه قرار دهند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری زنجان از سفر چند مدیر ملی در هفته دولت به این استان خبر داد و گفت: تاکنون برنامه‌ریزی‌ها برای سفر وزیر کشور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر نیرو و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس‌جمهور به استان انجام شده است.

وی به لزوم مستندات سازی برنامه‌های هفته دولت اشاره کرد و افزود: مستندات انجام شده دستگاه‌ها و فرمانداری‌ها در قالب یک مجموعه واحد تجمیع و تدوین خواهد شد.

خدابخش مرادی نافچی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان نیز در این جلسه از اجرا و اقدام برای ۲۴۵ برنامه در حوزه اجتماعی و فرهنگی در این استان طی هفته دولت امسال خبر داد و گفت: ۱۰ برنامه شاخص در این حوزه با حضور مدیران ملی برگزار می‌شود.

مهرداد سلطانی، معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری زنجان نیز از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۸۵ طرح در هفته در این استان خبر داد و گفت: اعتبار این طرح‌ها بالغ بر ۹۱۴ میلیارد تومان است.

فرامرز نیک سرشت، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان نیز از بهره‌برداری از ۱۸ طرح در حوزه جهاد کشاورزی و گردشگری در این استان طی هفته دولت خبر داد و گفت: اعتبار این طرح ها بالغ بر ۱۳۸ میلیارد ریال است.

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید