اخبار

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان عنوان کرد:

اعطای بیش از 17 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال پایدار روستایی

اعطای بیش از 17 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال پایدار روستایی
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 17 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده است.

 

هادی‌ بابایی‌مهر اظهار کرد:صندوق کارآفرینی امید،‌ نهادی صد درصد حمایتی است و تسهیلات ارائه‌ شده توسط این صندوق قرض‌الحسنه بوده و سود در تسهیلات این صندوق لحاظ نمی‌شود و ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت، در دستور کار این صندوق قرار دارد.  

این مسئول با بیان اینکه محورهای حمایت صندوق در قانون نیز آمده است، ادامه داد: یکی از موارد مورد تاکید در قانون بحث حمایت از اشتغال خانگی و نیز اشتغال روستایی است و قانون برای هر بخش وظیفه‌ای را در این رابطه مشخص کرده است.

وی افزود: تسهیلات ارائه‌ شده توسط این صندوق قرض‌الحسنه بوده و سود در تسهیلات این صندوق لحاظ نمی‌شود و ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت، در دستور کار این صندوق قرار دارد.  

بابایی‌مهر با اشاره به تسهیلات حوزه اشتغال پایدار، تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون 27 فقره تسهیلات به مبلغ 17 میلیارد و 640 میلیون ریال در حوزه اشتغال پایدار روستایی از محل منابع مشترک صندوق کارآفرینی امید و صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.  

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان یادآور شد: خوشبختانه این تسهیلات نتایج بسیار خوبی را در استان داشته و بازخوردهای مثبتی را همراه داشته و استقبال از این تسهیلات با توجه به نرخ پایینی که دارد، چشم‌گیر است و استان توانسته علاوه‌ بر منابع خود، 30 درصد از منابع استان‌هایی که منابع خود را جذب نکرده‌ بودند، را نیز جذب کند.

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید