اخبار

اشتغالزایی از اهداف بخش تعاون است

اشتغالزایی از اهداف بخش تعاون است
مدیرکل تعاون استان زنجان اشتغالزایی را از اهداف دیگر بخش تعاون عنوان کرد و ادامه داد: بخش تعاون با رویکرد اشتغالزایی و رفع بیکاری توانسته گام مهمی را در این زمینه برای علاقه‌مندان فراهم کند
سید موسی متوسلین امروز در گفتگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه در دولت نهم‌ بسیاری از مشکلات تعاونی‌ها با اعطای امتیازات ویژه‌ای رفع شد، اظهار داشت: بسیاری از تعاونی‌ها توانستند از تسیهلات در نظر گرفته ‌شده استفاده کرده و فعالیت‌های خود را گسترش دهند.
وی با بیان اینکه هدف از تشکیل تعاونی‌ها مشارکت در فعالیت‌های مختلف است، افزود: تعاونی‌ها با هدف مشارکت بیش از پیش اقشار مختلف مردم در زمینه‌های مختلف توسعه‌ای فعالیت می‌کنند.
مدیرکل تعاون استان زنجان در ادامه اشتغالزایی را از اهداف دیگر بخش تعاون عنوان کرد و ادامه داد: بخش تعاون با رویکرد اشتغالزایی و رفع بیکاری توانسته گام مهمی را در این زمینه برای علاقه‌مندان فراهم کند.
وی همچنین یکی از معضلات اساسی در بخش تعاون را نبود بستر مناسب و فرهنگ‌سازی در این بخش اعلام کرد و ابراز داشت: به دلیل عدم اطلاع‌رسانی کافی در این زمینه بخش تعاون جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است.
متوسلین با بیان اینکه تعاونی‌ها می‌توانند در توسعه اقتصاد کشور موثر باشند، خاطرنشان کرد: بخش تعاون می‌تواند در کنار اقتصاد دولتی و خصوصی سهم مهمی را در پویایی اقتصاد کشور ایفا کند.
وی با تاکید بر این مطلب که در حال حاضر بخش تعاون هفت درصد سهم فعالیت خود را به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: این در حالی است که ارکان دیگر اقتصاد سهم بیشتری در فعالیت‌های اقتصادی دارند.
مدیرکل تعاون استان زنجان در ادامه به روند رو به رشد ساخت مسکن مهر در زنجان اشاره کرد و گفت: استان زنجان در مقایسه با سایر استان‌ها در زمینه روند ساخت مسکن مهر وضعیت مناسبی دارد.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون پروژه 285 واحدی مسکن مهر 22 بهمن 87 به اتمام رسیده، بیان داشت: در حال حاضر مشکلی که در این زمینه وجود دارد کانال فاضلاب روباز این پروژه است که امیدواریم با اقدامات اجرایی دستگاه‌های ذی‌ربط به زودی رفع شود.
متوسلین در مورد پروژه مسکن مهر گلشهر کاظمیه نیز عنوان داشت: به زودی مشکل این منطقه نیز حل و طبق زمانبندی اعلام شده پروژه‌های مسکن مهر به متقاضیان واگذار می‌شود
۲۲ شهریور ۱۳۸۸ ۱۲:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید