اخبار

افزایش بیمه شدگان اجباری در زنجان

افزایش بیمه شدگان اجباری در زنجان
استاندار زنجان از افزایش بیمه شدگان اجباری در زنجان خبر داد و گفت: این آمار به 112 هزار نفر رسیده است.

 

 

جشنواره شهید رجایی استان زنجان  با حضور وزیر کشور و استاندار زنجان برگزار و از دستگاه‌های برتر استان در زمینه خدمت به مردم تقدیر شد.

استاندار زنجان در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: امسال در سال ۱۳۹۸ قرار داریم و وقتی از توفیقات دولت صحبت می‌شود باید شرایط را در نظر گرفت و ارزیابی‌ها را طبق آن انجام داد.

فتح‌الله حقیقی با اشاره به برنامه‌های استان در سال‌جاری برای پیشبرد اهداف و پروژه‌ها بیان کرد: امسال 80 پروژه در استان زنجان افتتاح می‌شود که ارزش آن 4 هزار و 40 میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در هفته دولت ۷۳۷ پروژه به  بهره‌برداری رسیده است، گفت: امسال تعداد پروژه ها ۵۰۷ مورد بوده است. 

*افزایش بیمه شدگان اجباری در زنجان

حقیقی با بیان اینکه اعتبار پروژه‌های سال گذشته جاری دولت در استان زنجان  ۳۷۸ میلیارد تومان بوده است، گفت: این اعتبار در سال گذشته ۱۶۶ میلیارد تومان بود که از افزایش  ۲.۸ برابری دارد که نشان می‌دهد که با کاهش کمیت کیفیت افزایش یافته است.

استاندار زنجان با بیان اینکه در سال ۹۷ تعداد بیمه شدگان اجباری در زنجان بیش از ۱۰۹ هزار نفر بود، ادامه داد: این تعداد در سال جاری به ۱۱۲ هزار نفر رسیده است. 

وی با بیان اینکه تعداد بهره‌مندان از بیمه بیکاری در استان زنجان در سال گذشته ۳ هزار  و ۱۱۰ نفر بود بوده است، گفت: در سال جاری تنها ۷۱ نفر به این تعداد اضافه شده است.

حقیقی با اشاره به اینکه یکی از مباحث مورد توجه دولت در استان توجه به مبحث اشتغال است، تصریح کرد: در همین راستا از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری می‌کنیم.

استاندار زنجان در ادامه با اشاره به اینکه در راستای استفاده از ظرفیت گروه‌های مختلف به ویژه جوانان نیز اقدامات متعددی صورت گرفته است، گفت: در این راستا مجمع مشورتی جوانان استان زنجان با انتخاب خود جوانان تشکیل شده است.

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید