اخبار

کمک 15 میلیارد ریالی زنجانی‌ها در جشن عاطفه‌ها

کمک 15 میلیارد ریالی زنجانی‌ها در جشن عاطفه‌ها
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از کمک 15 میلیارد ریالی زنجانی‌ها در جشن عاطفه‌ها خبر داد و گفت: این جشن با شعار با رنگ مهر رویایی رابسازیم، اجرایی می‌شود.

هدایت صفری  اظهار کرد: هر سال در آستانه بازگشایی مدارس جشن عاطفه‌ها برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه با اجرای جشن عاطفه‌ها 15 میلیارد و 530 میلیون ریال کمک مردمی جمع‌آوری شد، اضافه کرد: این مبالغ به صورت نقدی و کالایی جمع‌آوری شده است.

وی با بیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها قبل از بازگشایی مدارس در بین دانش‌آموزان نیازمند زیرپوشش کمیته امداد توزیع می‌شود، تصریح کرد: بر اساس هماهنگی به عمل آمده، کمک‌های جمع‌آوری شده در هر مدرسه توسط مدیران و اولیای مدارس و با نظارت کمیته امداد بین دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود.

صفری با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با همکاری اداره آموزش و پرورش استان در 10 مهرماه سال‌جاری برگزار می‌شود، گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با هدف مشارکت دانش‌آموزان و فرهنگیان با همکاری آموزش و پرورش در سطح مدارس استان برگزار خواهد شد و همه کمک‌های جمع‌آوری شده در مدارس برای دانش‌آموزان کم بضاعت همان مدرسه هزینه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به نقش خیرین در رفع نیازهای خانواده‌های محروم اشاره کرد و افزود: خیرین می‌توانند با تهیه بسته‌های فرهنگی و یا پرداخت مبالغ به صورت نقدی در تامین  نیازهای دانش‌آموزان بی‌بضاعت مشارکت کنند.

 وی با اشاره به اینکه امسال جشن عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های خیران برای دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و با شعار «با رنگ مهر رویایی را بسازیم» برگزار می‌شود، گفت: امیدواریم در مرحله دوم جشن نیز شاهد مشارکت بالای خیرین در کمک به نیازمندان باشیم.             

صفری با قدردانی از مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد از فراهم شدن بسترهای الکترونیکی برای مشارکت خیران خبر داد و گفت: خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری تلفن گویای 0968877 و نرم‌افزارهای سکه و سنا کمک‌های نقدی خود را به دانش آموزان  نیازمند پرداخت کنند.

۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید