اخبار

واگذاری 48 واحد مسکونی مددجویی در زنجان

واگذاری 48 واحد مسکونی مددجویی در زنجان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از واگذاری 48 واحد مسکونی مددجویی در زنجان خبر داد و گفت: واحدهای مسکونی مذکور از محل وام‌های مقاوم‌سازی مسکن روستایی، مساعدت‌های بلاعوض امداد، کمک‌های خیران، جمع‌آوری زکات و آورده مددجویان ساخته شده است.

هدایت صفری  اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد استان زنجان در حمایت از جامعه هدف این نهاد خدمات متعددی ارائه می‌دهد که یکی از مهمترین آنها مربوط به مسکن است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه در راستای ارائه این نوع از خدمات 48 واحد مسکونی مددجویی به مناسبت هفته دولت تحویل جامعه هدف شد، تصریح کرد: زیربنای این واحدها 2 هزار و 440 متر مربع است.

وی افزود: واحدهای مسکونی مذکور از محل وام‌های مقاوم‌سازی مسکن روستایی، مساعدت‌های بلاعوض امداد، کمک‌های خیران، جمع‌آوری زکات و آورده مددجویان ساخته شده است.

صفری در تشریح شیوه واگذاری این واحدهای مسکونی گفت: هفته دولت امسال نیز  20 واحد مسکن احداثی برای مددجویان روستایی و 24 واحد مسکن شهری و چهار واحد فضای اشتغال و خودکفایی به افراد تحت حمایت کمیته امداد در استان واگذار شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در ادامه به خدمات این نهاد در حوزه پرداخت وام اشاره کرد و افزود: امسال بیش از 2 هزار تسهیلات قرض‌الحسنه با مبلغ 9 میلیارد و 554 میلیون تومان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: وام‌های اعلامی شامل تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال، کارگشایی و مسکن است که توسط صندوق ولایت امداد پرداخت شده است.

صفری با بیان اینکه تکریم نیازمندان و حفظ کرامت آنان در ارائه وام قرض‌الحسنه در اولویت فعالیت‌های صندوق ولایت امداد قرار دارد، گفت: کسانی که برای دریافت تسهیلات به این صندوق مراجعه می‌کنند، افراد نیازمند جامعه هستند.

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید