اخبار

مدیرکل بهزیستی استان زنجان:

برای ۶۱ معتاد بهبود یافته اشتغال ایجاد کرده ایم

برای ۶۱ معتاد بهبود یافته اشتغال ایجاد کرده ایم
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طی سال جاری از ۳۴۸ معتاد بهبود یافته که تحت پوشش بهزیستی بودند برای ۶۱ نفردر استان زنجان اشتغال ایجاد کرده ایم.

 محمد محمدی قیداری  افزود: توانمندسازی معلولان استراتژی سازمان بهزیستی است و بهزیستی به توانمند کردن معلولان توجه جدی دارد.

وی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین نیازهای معلولان اشتغال است و ایجاد اشتغال برای این افراد با ارائه تسهیلات، کمک‌های بلاعوض و حمایت‌های دولتی به‌ویژه اجرای قانون سه درصدی اشتغال معلولان در دستگاه‌های دولتی و خصوصی است و در این میان بهزیستی به اشتغال بهبود یافتگان از اعتیاد هم تسهیلات پرداخت می‌کند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طی سال جاری از ۳۴۸ معتاد بهبود یافته در استان زنجان که تحت پوشش بهزیستی بودند برای ۶۱ نفر اشتغال ایجاد شده و تسهیلات پرداخت شده بیش از یک میلیارد و ۲۶۱ میلیون تومان بوده است.

محمدی قیداری با بیان اینکه بهزیستی استان زنجان برای ایجاد زمینه‌های اشتغال برای بهبود یافتگان از اعتیاد تلاش می‌کند، افزود: برای پیشگیری از اعتیاد باید در تمام محیط‌های اجتماعی و محیط‌های مختلف کار شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان ادامه داد: مراکز متادون درمانی، مراکز درمان سرپایی و اقامتی تحت نظارت بهزیستی هستند و باید معتاد بیمار تلقی شود.

محمدی قیداری گفت: در محله‌های شهری و روستایی آموزش‌های متعددی برای پیشگیری از اعتیاد توسط بهزیستی انجام می‌شود و تاکنون هم خروجی خوبی داشته است.

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید