اخبار

مدیرکل کمیته‌ امداد استان زنجان:

صندوق امداد ولایت از وام‌ گیرندگان سود نمی‌گیرد

صندوق امداد ولایت از وام‌ گیرندگان سود نمی‌گیرد
مدیرکل کمیته ‌امداد استان زنجان گفت: صندوق امداد ولایت از وام‌گیرندگان سود نمی‌گیرد.

 

هدایت صفری با اشاره به این‌که تا کنون 9 میلیارد و 554 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال، کارگشایی و مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته‌امداد استان زنجان پرداخت‌ شده است، اظهار کرد: ارائه خدمات آسان و اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه از سیاست‌های صندوق امداد ولایت استان زنجان است و کمیته ‌امداد با ایجاد این صندوق سعی دارد سنت نیکوی قرض‌الحسنه را با بهره‌گیری از سپرده‌های مردمی، توسعه و ترویج دهد.

 

این مسئول، تکریم نیازمندان و حفظ کرامت آنان در ارائه وام قرض‌الحسنه را در اولویت فعالیت‌های این صندوق برشمرد و ادامه داد: کسانی که برای دریافت تسهیلات به این صندوق مراجعه می‌کنند، افراد نیازمند جامعه هستند. بنابراین اعطای وام به آنان بسیار سریع و آسان صورت می‌گیرد.

 

وی با اشاره به این‌که تاکنون 2000 نفر تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کرده‌اند، افزود: 153 فقره از این تسهیلات در حوزه اشتغال، 1612 فقره در حوزه کارگشایی، 240 فقره در حوزه خرید و یا احداث مسکن و 48 فقره در حوزه پرداخت ودیعه مسکن بوده است.

 

صفری تصریح کرد: این تسهیلات برای مواردی ازجمله رفع مشکلات فوری نیازمندان در حوزه‌های اشتغال، درمان، تحصیل و خرید جهیزیه پرداخت می‌شود؛ در واقع بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانی در حوزه قرض‌الحسنه و پیوند فعالیت‌های صندوق امداد ولایت با فعالیت‌های حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته‌امداد به‌ منظور جاری شدن منابع مردمی برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان، از برنامه‌های این صندوق طی امسال است.

 

مدیرکل کمیته ‌امداد استان زنجان خاطرنشان کرد: همه خیران و نیکوکاران استان زنجان می‌توانند با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق، در رفع مشکلات و کمک به نیازمندان استان سهیم باشند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید