اخبار

تشدید و تقویت نظارت بر طرح های اشتغال روستایی استان زنجان

تشدید و تقویت نظارت بر طرح های اشتغال روستایی استان زنجان
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:نظارت بر طرحهای اشتغال روستایی استان زنجان با هدف پایدارسازی اشتغال وجلوگیری از انحرافات احتمالی صورت می پذیرد که برابر تصمیم کمیته نظارت استان بازرسی ها تشدید و تقویت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در جلسه کمیته نظارت استانی با بیان این موضوع که پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی صرفا آغاز یک فرآیند می باشد گفت به منظور صیانت از طرحها و حصول نتیجه مطلوب از حیث ایجاد و پایداری اشتغال ، نظارت های مستمرازسوی دستگاههای اجرایی ، بانکهای عامل ، کمیته نظارت و دبیرخانه کارگروه اشتغال استان انجام می پذیرد.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان  افزود: کمیته نظارت استانی بر طرح های اشتغال روستایی ، با مسئولیت حوزه اقتصادی استانداری و عضویت دستگاههای ذیربط تشکیل و عملکرد بانکهای عامل ، دستگاههای اجرایی و مجریان طرحهای بهره مند از تسهیلات اشتغال زا از طریق این کمیته و تیم های نظارتی آن ، در شهرستانها مورد ارزیابی و نظارت قرار می گیرد . برخورد قانونی با متخلفان اعم از مجریان طرح هایی که به تعهدات خود عمل ننموده اند و سایر عوامل اجرایی برنامه های اشتغال روستایی از مسئولیت های این کمیته می باشد.

 

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید