اخبار

جلسه هم اندیشی تعاونگران استان زنجان با حضور معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

جلسه هم اندیشی تعاونگران استان زنجان با حضور معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
جلسه هم اندیشی با تعاونگران استان با حضور معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشوری و مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و همکاری تعاونگران با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، عنوان کرد: با برنامه های پیش رو و با کمک تعاونگران تلاش می کنیم به این اهداف نائل آمده و به عنوان سربازان اقتصادی در بخش اقتصاد تعاون استان و در راه توسعه آن ایفای نقش کرده و سهم خود را ادا نماییم.

یوسفی با اشاره به عضویت بیش از 120 هزار خیر در بزرگترین اجتماع خیرین سلامت در استان زنجان که به عنوان یک تعاونی اجتماعی مطرح می باشد گفت: اجتماع بزرگ مردم زنجان در حسینیه اعظم نشان دهنده روحیه تعاون در استان است که روز به روز در حال تقویت است و این مهم قابل تقدیر است.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه خواستار طرح مسائل و مشکلات از سوی تعاونگران شد و از تشکیل کارگروهی برای رسیدگی به موانع و مشکلات تعاونی ها و رسیدگی به مسائل ظرف مدت یک ماه از سوی معاون وزیر خبر داد.

یوسفی بیان داشت:  

دکتر کبیری جوانترین معاون وزیر، برنامه های خوبی را در راستای توانمند کردن تعاونی های کشور در دستور کار دارند و معتقد به تکمیل زنجیره های تولید به کمک بخش تعاون هستند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید