اخبار

پرداخت 13هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش تعاون در سال 98

پرداخت 13هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش تعاون در سال 98
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشوردر زنجان گفت: امسال مبلغ 13 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت خواهیم نمود که 70 درصد آن سهم بخش تعاون می باشد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حجت‌الله مهدیان در جلسه هم اندیشی با تعاونگران استان زنجان که با حضور معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید اظهار داشت: بانک توسعه تعاون جدیدترین و جوانترین بانک دولتی کشور با  10سال  قدمت، دارای 450 شعبه در سراسر کشور  می باشد که با هدف ارتقاء بخش تعاون ایجاد شده است.

مهدیان با اشاره به این که بانک توسعه تعاون سال گذشته 9 هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است گفت: امسال مبلغ 13 هزار میلیارد تومان  تسهیلات پرداخت خواهیم نمود که 70 درصد آن سهم بخش تعاون می باشد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون  کشور همچنین افزود: از آنجائیکه خوشبختانه بخش تعاون در تمام عرصه های اقتصادی، صنعت، خدمات،‌کشاورزی،‌بازرگانی و مسکن و ساختمان حضور دارند ما آمادگی ورود در تمام حوزه ها را داریم.

مهدیان همچنین افزود: آماده ایم هم منابع تعاونگران را جذب نماییم هم خدمات ریالی، ارزی، ضمانت نامه و هرگونه تسهیلاتی را که خواستار باشند پرداخت نمائیم.    
         

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید