اخبار

ایجاد درآمد پایدار اولویت کمیته امداد در اشتغالزایی مددجویان است

ایجاد درآمد پایدار اولویت کمیته امداد در اشتغالزایی مددجویان است
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: توانمندی مددجویان با ایجاد درآمد پایدار محقق می‌شود که در این راستا باید با شناسایی راهبران شغلی در هر منطقه نسبت به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید با بهره‌گیری از این ظرفیت اقدام شود.

هدایت صفری  اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد استان زنجان با راهبرد توانمندسازی مددجویان خدمات متعددی به جامعه هدف ارائه می‌دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه پیش از این جشن خودکفایی 2 هزار مددجوی زنجانی برگزار شد، اضافه کرد: برای امسال نیز اشتغالزایی برای بیش از 4 هزار مددجو در برنامه قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از برنامه‌های کمیته امداد برای اشتغالزایی مددجویان این نهاد ایجاد فرصت‌های شغلی جدید از طریق راهبران شغلی است، گفت: در واقع این نهاد به دنبال ایجاد درآمد پایدار و باثبات برای مددجویان است.

صفری بسترسازی برای افزایش حضور و مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی این نهاد و توسعه فعالیت‌های اشتغالزایی را از راهبردهای کمیته امداد در این حوزه عنوان کرد و افزود: توانمندی مددجویان با ایجاد درآمد پایدار محقق می‌شود که در این راستا باید با شناسایی راهبران شغلی در هر منطقه نسبت به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید با بهره‌گیری از این ظرفیت اقدام شود.

وی بسترسازی برای افزایش حضور و مشارکت خیران در فرآیند فقرزدایی را از راهکارهای دیگر برای ایجاد درآمد پایدار و باثبات برای جامعه هدف این نهاد عنوان کرد و افزود: این موضوع مستلزم اعتمادسازی هرچه بیشتر بین خیرین است که در این حوزه نیز برنامه‌هایی را اجرایی خواهیم کرد.

۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید