اخبار

دیدار با فرمانده انتظامی استان زنجان به مناسبت هفته ناجا

دیدار با فرمانده انتظامی استان زنجان به مناسبت هفته ناجا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه مدیران کل عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان، به مناسبت هفته ناجا با سردار جهانبخش دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی امروز در دیدار با فرمانده انتظامی استان انتظامی زنجان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشت:  هفته نیروی انتظامی،فرصتی مناسب برای تقدیر  از پرسنل بی‌ادعا و زحمتکش نیروی انتظامی است و ما قدردان زحمات سبزپوشان جان برکف نیروی انتظامی هستیم و  از حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی دراستان زنجان کمال قدردانی را داریم . 

  

سردار جهانبخش، فرمانده انتظامی استان زنجان در این دیدار تصریح کرد: نیروی انتظامی را در کنار خود احساس کنید.

وی ادامه داد: تامین و بسترسازی آرامش برای مردم از تامین امنیت ارجحیت دارد .

سردار جهانبخش با بیان این که مردم شریف استان زنجان بزرگترین سرمایه اجتماعی می باشند و خدمت به این مردم در تمامی سطوح افتخار بزرگی برای ما می باشد افزود: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تامین رفاه اجتماعی و بسترسازی برای آرامش در جامعه نقش کلیدی و مهمی را ایفا می کند.

فرمانده انتظامی استان زنجان عنوان کرد: برای نیل به اهداف مشترک در کنار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و دستگاههای تابعه وزارت متبوع در استان هستیم.

در این دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اهداء لوح سپاس از زحمات فرمانده انتظامی استان زنجان و کادر ناجا تقدیر نمود.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید